Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 487 komentarzy

Wieści z Księżyca

Jan Twardowski - Komentowanie wydarzeń bieżących nie tylko z Księżyca

Wiosna, czy jesień średniowiecza?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tego sam Vivaldi nie wie.

   

 Dopiero luty, a wiosnę czuć już mocno i im bliżej wyborów, tym bardziej polityczna rzyć naczelnika będzie narażona na jesień średniowiecza, mówiąc klasykiem.
Przyglądając się wiosennym chuciom wszelkiej maści zboczeńcow, zastanawiam się mocno, czy aby tylko naczelnik jest zagrożony jesienną rozpierduchą.
   Słupsk przejdzie do historii po tym, jak niepozorny sodomita piastujący urząd prezydenta miasta, został nagle natchniony i poczuł powołanie, aby zbawić Polskę, wprowadzając w kraju homo terror, który nie tylko ociera się o faszyzm, ale faszyzmem jest w istocie.
Nie będę tu przytaczać wiosennych propozycji dla Polski, zakładając że średnio zorientowany obserwator wydarzeń bieżących, zdążył poznać wyborcze postulaty pary narzeczonych, ale przypomnę fragment wypowiedzi jednego z zakochanych:
,, Marzę o państwie, gdzie prawa mniejszości będą szanowane. Jestem przerażony, gdy widzę jaki jest teraz stosunek do Żydów. Chciałbym, aby oni mogli cieszyć się takimi prawami jak wszyscy. Są przecież znaczącą mniejszością, a przed wojną było ich w Polsce jeszcze więcej. Może różnimy się w niektórych kwestiach, takich jak ubój rytualny. Ja jestem zagorzałym obrońcą zwierząt, a ortodoksyjni Żydzi popierają ten proces."
Niebawem dodaje, że jest filosemitą, a paraduje w jarmułce podczs palenia chanukowych świec dlatego, bo lubi gadżety.
Przytaczam ten belkot, aby skonfrontować go z jedną z wiosennych obietnic dotyczącej rozdziału państwa od kościoła, zapytując jednocześnie - od jakiego kościoła?
   Łatwo jest zauważyć, że kampania wyborcza Wiosny, która trwa już w najlepsze, jest przeprowadzana w sposób bardzo profesjonalny i z wielkim rozmachem i czy środki wyasygnowane na promocję tego monstrum przez Palikota są wystarczające, aby pokryć koszty tęczowych iwentów tego szemranego towarzystwa?
Oczywiście, że nie, zatem kto jest sponsorem tego balu?
   Pan Macrone łaskaw był stwierdzić, że unijna armia, o utworzenie której zabiega francuski prezydent, ma bronić Europę także przed USA, czym na tyle rozsierdził Trumpa, że ten wyeksportował do Francji znaczną ilość żółtych kamizelek, na niedobór ktorych cierpiał Macrone, jak się okazało.
Właśnie dzisiaj lider Wiosny wykrzyczał, że ,,koniec poddaństwa wobec USA".
Choć mnie osobiście ten postulat bardzo się podoba, to już mniej podoba mi się substytut jakim zastąpione byłyby USA.
Ten komik nie odważyłby się odgrażać Amerykanom, chyba, że ktoś go poklepuje po plecach, szepcząc, iż takimi hasełkami może pozyskać jakiś procent elektoratu prawicowego, komu wiosenny chłystek zdaje się wierzyć bezgranicznie.
Tak, czy owak, to mamy wyraźnie do czynienia z wojną pomiędzy UE, a USA gdzie junckerowe gremium postanowiło powalczyć trochę na terenie Polski, wykorzystując do tego Wiosnę i chyba ją tworząc, co jest trzeba przyznać planem zupełnie niezlym.
Pozostaje pytanie - lewactwo chce li tylko pozbawienia władzy pisowskiego rządu w Polsce w wyborach, czy może czegoś bardziej spektakularnego, bo Majdan trzeba przyznać, był spektakularny.
Jeżeli Polska w jakimś stopniu jest jednak dla Stanów Zjednoczonych partnerem strategicznym, to swoimi zapowiedziami nasz tęczowy kawaler, może sobie nabić potężnego guza, czego mu serdecznie życzę z nadzieją, że chłopcy z Langley postarają się o coś, przy czym Stefan po bretońsku okaże się swiętym.
Należy sobie uświadomić w kontekście rosnącego poparcia dla biedroniowej hucpy, że stanowi ona dla Polski zagrożenie nie mniejsze niż PiS i chciałoby się rzec, że niech się pozagryzją nawzajem, ale z racji tego, że graczami w tym kasynie są tylko VIPy, przy których geje i naczelnicy to jedynie żetony na ruletkowym stole, mamy czego się obawiać, gdyż globalna rozgrywka może dla nas skończyć się tragicznie.

 

 

 

Zdjęcie wprowadzające:

PAP - Jan Dzban

 

 

 

 

 
 

KOMENTARZE

 • @
  Tak tylko...
  Skoro Biedroń ze znanymi preferencjami, "przytula się" do Żydów - to może coś w tym jest. Znaczy - Żydzi mają po temu skłonności i określenie : Żyd homoseksualista, jest adekwatne.

  Jeśli jednak takie odium nie jest dobrze widziane w środowisku żydowskim, to mogą się zdystansować od partii "Wiosna".
  A wtedy "nie bedzie się zabawić za co ..."
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:05:24
  Spnsorem jest jeden, węgierski Żyd, ale filosemityzm, który deklaruje tęczowy lider, pozwala sądzić, że roszczenia będą pozytywnie dla Żydów załatwione, czy dokończone może i wówczas Zydom będzie wszystko jedno, kto płaci.
 • @Jan Twardowski 08:01:23
  A tak z ciekawości, stwierdzenie : "Żydzi, cykliści, ..."
  To nawiązanie do pedałowania?
 • @Jan Twardowski 08:01:23
  Nie wierze krakaniom krakaczy.
  Kraczą solidaruchy, kraczą owieczki spod ambony.
  Takie krakanie oznacza strach przed przegraną.
  Tak krakali na Leppera .. aż go w końcu zadziobali.

  To beton kracze bo widzi że się kruszy.
  Biedroń może zyskać szerokie poparcie bo nie jest ekstremistą w żadnym kierunku.. bo jest racjonalny.
  Solidaruchy oraz KK działają wbrew woli Narodu w wielu kluczowych na Narodu kwestiach (polityka zagraniczna czyli polityka zdrady Narodowej, uległość wobec globalnej mafii żydowskiej, bezwarunkowe poparcie zbrodni mafii żydowskiej, nieustające koncesje wobec KK, antydemokratyczna ordynacja wyborcza, tolerowanie antypolskich mediów w Polsce, sprowadzanie Banderowców do Polski, absurdalna polityka wschodnia, fałszowanie historii Polski, ...).

  Biedroń wygląda na racjonalnego polityka który te polityczne ekstremalne zboczenia solidaruchów może wyprostować.. tak mi podpowiada intuicja.

  Niestety Solidaruchy nie pozwolą.. zadziobią Bieronia jak Leppera.
  Biedroń jest jedna dużo bardziej inteligentny od Leppera ..może uda mu się uniknąć zadziobania bez zdrady Narodu Polskiego.
  Jedyna siła która może pomóc Biedroniowi to Naród Polski i to wbrew mafijnym mediom (a to wielka bariera bo te media obsmarują Biedronia tak jak Leppera).

  Niestety już widać jak ta sama mafia solidaruchów oraz KK która przejęła władzę w Polsce po 89r rzuca się z kłami na Biedronia.
 • @Oscar 08:41:23
  Fakt że mafia rzuca się z kłami na Biedronia nobilituje Biedronia czyni z niego polityka niezależnego od mafii.

  Biedroń w odróżnieniu od Leppera nie atakuje mafii wprost ..jest zbyt inteligentny by wywoływać furię u wroga.
  Biedroń stara się stonować uczucia... prowadzić politykę przyjazną na wszystkich kierunkach (globalna mafia i solidaruchy bazują na polityce i propagandzie nienawiści)... Biedroń stawia na politykę pojednania i bezbolesne przesuwanie "klocków" na właściwe miejsce (reformy np rozdział Kościoła od państwa, nowy Konkordat...polityka zagraniczna)
  W zakresie polityki wewnętrznej społecznej Biedroń zapewne będzie pogłębiał reformy PISu (tu plus dla PIS za te reformy socjalne)

  O tym czego dokona Biedroń zdecydują też ludzie którzy za nim stoją a pełno tam "dywersantów" których Biedroń będzie musiał wyeliminować.
  .
 • @Oscar 08:51:48
  Moim zdaniem na a scenie politycznej powinny powstać dwa obozy.
  Prawica czyli PIS i okolice, oraz lewica czyli Bieroń i okolice.
  PO (KODy, Nowoczesne...), PSL to wprost mafie zainteresowane wyłącznie własnymi korzyściami i jako takie nie powinny mieć miejsca na scenie politycznej a raczej miejsce w pierdlu.

  Prawica to gospodarka rynkowa+socjal+katolicyzm
  Lewica to gospodarka rynkowa+socjal+rozdział kościoła od państwa.
  Pytanie do prawicy i lewicy o zakres repolonizacji Polski w Polsce (polityka, gospodarka, handel, finanse, media, imigracja...)

  Reszta różnic to różnice taktyczne w realizacji w/w celów.
 • @Oscar 08:41:23
  ,,Biedroń wygląda na racjonalnego polityka..."
  Już nazwanie go ,,politykiem" uwłacza temu mianu, a racjonalność?
  Korzystamy chyba z innych słowników.
  Pozdrawiam.
 • @Jan Twardowski 09:00:24
  To co piszesz to tylko epitety...
  a może przytoczysz jakieś argumenty na nieracjonalność Biedronia ?
 • @Oscar 09:09:25
  argumenty na nieracjonalność Biedronia

  - likwidacja kopalń

  (wydobycie wegla nie zanieczyszcza powietrza, robi to dopiero jegospalanie)

  pozdr
 • @MacGregor 09:20:20
  hehehe a po co się wydobywa węgiel ? by go spalić.
  w przyrodzie nic nie ginie produkty spalania nie znikają nawet mimo filtrów.
  Filtry tylko je wyłapują ale muszą je gdzieś składować (oczyszczanie filtrów)

  Jeżeli Biedroń ma koncepcję na energetykę czystą ekologicznie to dobrze...
  pytanie co ma na myśli...bo jak ruski gaz to ma rację w sensie merytorycznym ale zadziobią go geopolitycy z globalnej mafii.
  zadziobią go przy pomocy górników (tu Biedroń się podłożył pod górniczy topór).
 • @Oscar 09:09:25
  Legalizacja aborcji, czyli równość dla wszystkich, oprócz tych nienarodzonych.
  Przypomne, że w Nowym Jorku zalegalizowano usuwanie ciąży do dziewiatego miesiąca.
  Narzucenie ideologii gender w szkołach i wszedzie indziej.
  Wojna z KK podczas promocji judaizmu.
  Popularyzacja zboczeń seksualnych.
  Mało?
 • @Jan Twardowski 09:47:06
  Przypisywanie tego wszystkiego Biedroniowi nie jest uczciwe.
  Aborcja na życzenie do któregoś tygodnia (a co ma do tego NY i 9 miesiąc ?)
  Co ma Gender w szkołach do Biedronia ? kiedy i gdzie wspierał ?
  Rozdział kościoła od państwa dotyczy wszystkich kościołów w tym judaizmu i prawosławia, islamu i katolicyzmu...to słuszna koncepcja.

  Biedroń przyznał się do własnych preferencji co nie znaczy że popularyzuje zboczenia. prawa mniejszości też powinny być zachowywane... jak chcą się między sobą "żenić" to po co im przeszkadzać ?
  Tylko dzieci do adopcji bym im nie dawał podobnie jak narkomanom, alkoholikom, wyznawcom sekt ...itp.
 • @Oscar 09:57:48
  NJ ma to do tego, że stanowi precedens, na który każdy się może powołać.
  Rozdział panstwa od koscioła, to nie tylko sam rozdział. Proszę sobie doczytać o renegocjacjach w sprawie konkordatu i pozbawianiu KK majątku, którego ani PRL, ani III RP, ani tym bardziej Biedroń do tego posiadania nie dołożyli. Postrzegam to jako walkę z KK, przy jednoznacznych deklaracjach bycia filosemitą.
  Poza tym nasz bohater jest tylko dmuchaną lala z seksszopu, rzuconą na polityczny rynek w Polsce. On sam ma do gadania tyle, co Żyd za niemieckiej okupacji.
  Siły, które stoją za tym ,,liderem", są potężne i potrafią zrobic wszystko włącznie z Majdanem w Polsce, a o Jugosławi nie wspomnę.
 • Zawsze namawiam
  do głosowania na wszystkich oprócz PO-PiS ale Biedronia to nie dotyczy. Aż taki "postępowy" nie jestem. To następna mina, na którą chcą nas wsadzic.
 • @Jan Twardowski 10:30:19
  Widać kościelny punkt widzenia a to wiele wyjaśnia.
  Konkordat to bardzo niekorzystny dla Polski jednostronnie korzystny dla KK akt wasalizmu. To trzeba zmienić na stosunki równoprawne.
  "Własność" KK ? To taka sama własność jak historyczna własność całej Polski należącej do jakiegoś kolejnego króla... to już nie ma prawa istnieć.
  Gigantyczne latyfundia KK zostały znacjonalizowane po II WW ale solidaruchy po 89r ponownie oddały gigantyczne latyfundia do KK.. tzn dla Watykanu..
  Watykan czyli KK jest największym po Państwie Polski latyfundystom.
  Tu nie chodzi o kościoły czy kaplice ale o ogromne pałacie ziemi Polskiej którą uprawia Polski chłop za zarabia na tym Watykan..
  Cała ziemia w Polsce powinna należeć do Polski ...i do tego należy dążyć.
  KK nie powinien prowadzić działalności gospodarczej a żyć z darowizn swoich zwolenników... z tym też trzeba walczyć.
  Albo religia albo biznes ...jak religia i składki to brak podatków a jak biznes to podatki jak dla wszystkich... KK korzysta z przywilejów i robi biznes..
  znane są przekręty na darowizny dla KK (zwolnione z opodatkowania)
  KK to też gigantyczne podziemie biznesowe..przykrywka dla chciwego biznesu, ucieczka od podatków..

  Biedroń musi być "filosemitą" inaczej go zniszczą na "antysemitę", "faszystę"... to tylko pozycja taktyczna..
  .. i nie sądzę by za Biedroniem stała globalna mafią żydowska...
  ona stoi raczej za PISem i za PO czyli za solidaruchami..
  KK po śmierci JPII już pewnie nie jest tak wasalny wobec globalnej mafii
  ale w Polsce Biskupów nadanych przez JPII jeszcze nie wymieniono... a tto oznacza jednoznaczną orientację KK.
 • @Oscar 08:41:23
  Wypisujesz strasznie spłycone teksty.
  Jaki Biedroń! Jaka nadzieja??? To kolejna napompowana lewacko - liberalna wydmuszka. Napompowany pusty balon, jego wizja Polski to żadna wizja. tylko hasła podobne do Balcerowicza inaczej opakowane. To produkt zamożnych, częściowo zdemoralizowanych moralnie ludzi. TVP to promuje od miesięcy, TVN to samo, Polsat, radia, wszystkie portale od lewa do prawa, gdzie nie zajrzysz to Biedroń. Kasy ma ile chce, kasa od tych co byli blisko Balcerowicza, Geremka, Kuronia, L. Kaczyńskiego. TVP - go lansuje z powodu odbierania głosu PO, TVN go z wyborczą lansują z powodu wsparcia przyszłego koalicjanta PO itp.
  Co do ideologii, to nic nowego, to swego czasu już lansował Palikot, zresztą prawie cały zaprzęg RB to działacze Palikota.
  Co do haseł, to obrzydliwa demagogia, w stylu skrajnych liberałów.
  Weżmy przykład likwidacja kopalń? To nie tylko likwidacja kopalń, ale też elektrowni, to nawet pól mln ludzi na bezrobociu, cofa Polskę, obniża stopę życiowa polaków z powodu kupna na zewnątrz energii, lub produkcji bardzo drogiej energii, ludzi na to nie będzie stać. Wiatraki, to nic innego jak wojna w Polsce z powodu ich szkodliwości dla ludzi i przyrody oraz 5 - krotnie droższej energii, Wiatraki to niszczenie środowiska naturalnego min; pszczół, ptaków, odrolnienie połaci ziemi urodzajnych. Wiatraki - jak wiatru w Polsce nie ma (średnia w polsce siła wiatru to 7 ms a powinno byc około 20 ms, wtedy oplacalnosć wzrasta).
  Likwidacja 3,5 mln pieców węglowych, to lepszych lobbystów gazowych dla USA nie ma. Właśnie od kiedy USA kazała wasalom brać od nich gaz po 880 $ za 1000m3, nagle w Polsce rozpoczęła się kampania anty - węglowa. Podłączenie 3,5 mln nowych pieców do katarskiego gazu fakturowanego w USA, to olbrzymie kwoty dla naszych okupantów a dla wasali potężne kwoty z podatku VAT i dochodowego.
  Tak samo z służbą zdrowia. RB głosi, że służba zdrowia cała prywatna z szpitalami włącznie a płacić za pacjenta będzie NFZ, tzn. ze trzeba o 100% podnieść składki na NFZ zwiekszyc roczny budżet na służbe zdrowia z 80 mld zł do 200 mld zł. To parszywa utopia, człowieka kompletnie moralnie i politycznie rozjechanego emocjonalnie.
  Albo za darmo tabletki wczesnoporonne lub dzień po. To zbrodniarz tak może mówić i mówi młodym Polkom, to nic innego jak ja i inni maja się dokładać do zabijania małych nienarodzonych polaków. Podnoszenie brudnej, śmierdzącej, parszywej, obleśnej łapy na nie narodzonego polaka to śmierdzące tchórzostwo. To tylko wrzeszczący, śmierdzący tchórz może takie rzeczy wygadywac. Dodatkowo, srodki antykoncepcyjne są silnie rakotwórcze, to udowodniono naukowo, światowy przemysł farmaceutyczny, jest tak skonstruowany by ludzie chorowali, wcześniej umierali, cierpieli, po to aby redukować w ten sposób ludnosć na świecie. Teraz to nie potrzebny jest im żaden nowy Hitler, robią to z za biurka w białych rękawiczkach. Taki osobnik który takie rzeczy głosi, to podstępny faszysta.
  Nie wspomnę o paplaniu o ochronie środowiska naturalnego. Powołanie rzeczników itp. To płytka propaganda, z jednej strony niszczycielskie wiatraki z drugiej strony ,,dbanie o środowisko".
  Ideologicznie walczyc z naszą wiarą pod hasłem walki z KK, to wprost hasła satanistyczne. KK wiara ma tysiące lat i żyje, a RB jest od miesięcy i zaraz go nie będzie, a wiara KK, będzie i za 500 lat. Nie twierdzę, ze wszystko mi się podoba z prac hierarchii kościelnej, ale odróżniam swoją wiare od złych czynów wielu księży, BP, którzy musza ponosic za swoje ewentualne przestępstwa odpowiedzialność karną, tak jak każdy, ale rzucanie się na coś co jest święte czyli na chrześcijaństwo, jest z góry przegrane.
  No i na koniec.
  Jak może zdrowy chłop popierać ciotę, którą inny chłop swoim członkiem penetruje innemu chłopu jelito grube. Ja takimi czynami tych chłopów się brzydzę i nigdy bym nie wspierał politycznie i moralnie rozchwianych ludzi.
  Środowisko gejowskie jest w Polsce bardzo silne, mają swoich ludzi w wszystkich organizacjach politycznych, ba mają nawet swoich przywódców gejów i można przeanalizować ich pociągniecia polityczne. Wniosek zawsze z szkodą dla Polski. Dlaczego, ponieważ od wieków, gei jest podatny na pociąganie go za sznurki.
  RB to nic innego jak konik na biegunach, trzymany za cieniutkie lejce, przez wrogów ludzkości.
 • @Oscar 11:14:46
  ,,...jak historyczna własność całej Polski".
  Widać marksistowski punkt widzenia, a to wiele wyjaśnia.
  Kościół wraz z jego całym dziedzictwem i posiadaniem przy tym, jest własnoscią samego Kościoła, czyli wszystkich tych, którzy tworzą jego wspólnotę. Czy Biedroń ją tworzy?
  Proszę zapytać Żydów, czy ich synagogi z przyleglymi majątkami stanowią własność całej Polski :)
 • @Wrzodak Z. 12:17:31
  100/100%
 • @Wrzodak Z. 12:17:31
  "Jaki Biedroń! Jaka nadzieja??? To kolejna napompowana lewacko - liberalna wydmuszka. Napompowany pusty balon, jego wizja Polski to żadna wizja. tylko hasła podobne do Balcerowicza inaczej opakowane. To produkt zamożnych, częściowo zdemoralizowanych moralnie ludzi. TVP to promuje od miesięcy, TVN to samo, Polsat, radia, wszystkie portale od lewa do prawa, gdzie nie zajrzysz to Biedroń. Kasy ma ile chce, kasa od tych co byli blisko Balcerowicza, Geremka, Kuronia, L. Kaczyńskiego. TVP - go lansuje z powodu odbierania głosu PO, TVN go z wyborczą lansują z powodu wsparcia przyszłego koalicjanta PO itp.
  "
  Ja tego tak nie widzę.
  Ale jeżeli się okaże że tak jest (kolejna neoliberalna wydmuszka) ..to nie będę Biedronia popierał.
  Na razie widzę socjalną lewica i rozdział kościoła od państwa.

  Kopalnie...spalany węgiel truje trzeba go czymś zastąpić..
  wiatraki to żadna alternatywa (dłubałem przy wiatrakach więc wiem)
  alternatywa to abo gaz (niestety dla wielu tylko ruski) albo atom.. najlepiej też ruski bo Fukushimy nie chcemy i Czarnobyla też ani Long Island.
  Gaz amerykański jest i musi być straszliwie drogi (transport i skraplanie)
  Nad innymi opcjami trzeba jeszcze popracować naukowo.

  Miejsca pracy to nie jest argument gdy te miejsca szkodzą ludziom.. na podobnej zasadzie można by wnosić o nie likwidowanie obozów koncentracyjnych bo to likwidacja miejsc pracy (tu mocno przerysowałem myśl).

  Służba zdrowia... zgoda powinna być non profit (czyli państwowa) podobnie jak przemysł farmaceutyczny i apteki a komercja to margines... inaczej koszty opieki wzrosną kilkakrotnie.
  Nie słyszałem by Biedroń głosił prywatyzacje służby zdrowia... nie popieram.

  Antykoncepcja... to bardzo filozoficzna kwestia ...pytanie czy kobieta może osobie decydować czy ta decyzja należy do KK
  łożyć na wychowanie powinien ten co podjął decyzję..o urodzeniu.
  Jeżeli KK wymusza rodzenie niechcianych dzieci to niech dopłaca do ich wychowania... to tez złe rozwiązanie.. najlepiej gdyby kobieta o tym sama decydowała... to dla kobiety zawsze jest dramatyczna decyzja..
  Nie jest dobrze jak dzieci się rodzą w nieprzygotowanych do tego rodzinach jak w krajach trzeciego świata (kraje arabskie, Latynowskie, afryka..)... to nie jest dobra koncepcja...

  Penetracja jelita...
  To nie jest wyznacznik polityczny...
  wystarczy sobie wyobrazić co penetrują faceci u kobiet.
  ogólnie nie należy penetracji wiązać z polityką.. to sfera intymna... każdy penetruje jak lubi albo jak żona czy dziewczyna albo chłopak mu pozwala.
  Tylko księdzu nie wolno .. a penetrują.

  Szantaż "na geja" jest możliwy tylko wtedy gdy gej ukrywa że jest gejem i korzysta z uprzejmości "przyjaciół" tak jak Niesiołowski.
  Biedroń nie ukrywa swojej preferencji i w ten sposób nie można go szantażować.
  A mafia gejowska istnieje w KK w ramach mafii żydowskiej i jako struktura szantażowanych gejów których mafia trzyma na łańcuchu za ich preferencje... i wykorzystuje do swoich celów politycznych.
  Uważam że Biedroń nie należy do tej mafii (tam przynależność jest tajna)
  a członkowie udają hetero.

  Dobra różnimy się w ocenach...
  mało jeszcze wiemy o działaniach Biedronia...
  czas pokaże co będzie robił i jak skutecznie..
  Ja go nie skreślam ... obserwuje jako nową siłę na polskiej zabetonowanej scenie politycznej.

  Bo np PO i podłączoną tam lewicę z SLD źle oceniam
  na Millerze się zawiodłem.. PO nikt nie powinien podawać ręki ...
 • @Wrzodak Z. 12:17:31
  Trudno cokolwiek dodać do pańskiej odpowiedzi.
 • @Oscar 11:14:46
  "Biedroń musi być "filosemitą" inaczej go zniszczą na "antysemitę", "faszystę"... to tylko pozycja taktyczna.."
  Cały jego program to tylko pozycja taktyczna do wdrapania się na stołek.
  Odchylenia seksualne są najistotniejszymi punktami dla kodomitów i innych lewaków (vide: nieznana wcześniej Grodzka, która może i udawała inność ale chwyciło)
 • @wercia 13:01:20
  W zdrowym ciele zdrowy... członek. Ale nie w każdej jego części!!!
 • @Jan Twardowski 12:27:38
  Państwo w państwie to nie jest koncepcja którą popieram.. to wprost prowadzi do eksterytorialności.. i KK do tego nieustannie zmierza.. państwo nie ma się wtrącać do tego co "należy" do KK czyli do dużej części terytorium Polski.

  Polskie terytorium należy do Narodu Polskiego a nie do żadnego Watykanu albo innego Izraela.
  Polskiej ziemi nie powinno się sprzedawać cudzoziemcom...góra dzierżawić na krótkie okresy i na korzystnych dla Polski warunkach.

  A KK to wcale nie wspólnota wiernych tylko hierarchia Watykanu.
  W tej wspólnocie są "pasterze" oraz "owieczki" Pasterze są od dojenia a owieczki to aktywa pasterza.
  To analogicznie jak w judaizmie...jest Naród wybrany (w KK to pasterze) i są goje czyli zwierzęta w ludzkiej postaci by lepiej służyli Narodowi wybranemu czy niewolnicy (w KK owieczki).
  Ta analogia jest głęboka choć ukrywana z oczywistych względów.

  KK i Naród wybrany dalej tkwią we wczesnośredniowiecznych relacjach społecznych i własnościowych... dzisiaj tuszowanych ukrywanych ale ciągle stanowiących fundament ich ładu społecznego i ekonomicznego.
 • Kompletny odlot lewaka-pederasty
  Takiego pustosłowia i demagogii dawno nie słyszeliśmy, nierealne finansowo propozycje , jeszcze nie doliczył imigrantów, których trzeba będzie utrzymywać, bo jest za ich masowym sprowadzaniem. Nie powiedział kogo opodatkuje, żeby na te pomysły mieć kasę, obrońca zwierząt ale krytycznie o bestialskim uboju rytualnym nie odważy się powiedzieć, za to o likwidacji polskich hodowli futerkowców to i owszem. Twierdzi, że chce, żeby Polacy zakopali topory wojenne i przestali się kłócić, a jego pomysły na starcie konfliktują miliony obywateli.
  Jak zrealizował obietnice wyborcze w Słupsku można poszukać w sieci, porażka. Do tego ciągłe wojażowanie po świecie zamiast zajmowanie się miastem, skoro już go wybrali, choć Słupszczanie mieli wybór miedzy dżumą a cholerą.
 • @finka 13:48:00
  kolejna owieczka szarżuje...
  takie opluwanie to bardzo brzydki sposób uprawiania polityki.
  i... bardzo stygmatyzuje opluwacza (kę)

  krytyka tak, opluwanie nie.
  Czym się różni opluwanie od krytyki?
  opluwanie to insynuowanie, wciskanie komuś rzeczy których nie mówił , nie robił, naciąganie interpretacji faktów...

  krytyka to uzasadnianie swoich twierdzeń tak by można z nimi dyskutować , weryfikować..

  kolejna owieczka szarżuje.
 • @Oscar 13:00:07
  No tak, po kolei, węgiel truje, dobrze, ale są technologie jego ,,gazowania" na dole w kopalniach. Obecnie sa takie możliwości wyłapywania dwutlenku węgla, że to nie jest problem wraz z utylizacją filtrów. Smog to problem ,,zamurowywania" centrów miast, budowanie wysokich budynków w ciągach przewietrznych miast np; Al. Jerozolimskie w W-wie. Smogi to dmuchany balon tych nierobów z mafii światowych, by pod tym szyldem okradać biedniejsze kraje.
  Zrobimy to! Zrobimy to!, cała służba zdrowia prywatna, a za leczenie płaci NFZ - RB, czyli My, wszyscy.
  Kobieta ma i musi decydować o sobie, ale niech taki jak RB nie jeżdzi i jeszcze dzieciom wmawia, że uprawiajcie seks, i bierzcie pigułki antykoncepcyjne, są darmowe, które nie są zbadane, nie wiadomo co w nich jest, według nawet amerykańskich naukowców udowodniono, że stosowanie pigułek przez młode kobiety, to grożne choroby nowotworowe, poronienia, dzieci rodzące już chore, np; cukrzyca, autyzm, zapalenia jelita grubego, itd. Tego nie było 40-50 lat temu i wczesniej, ze 50% obecnie rodzących się dzieci mają jakaś chorobę, nawet rakowe. itp. Nie kontrolowany przemysł farmaceutyczny zaciera ręce na czele z Kisingerem, Ramsyem, wiecej, więcej, chorych, my go wyleczymy z jednej choroby by zapadł przez nasze pigułki na kilka innych chorób. Nie wszystko jest spowodowane pigułkami, ale częsć na pewno tak. Tylko ludzie słabi, zdemoralizowani moralnie, decydują się na zabicie dziecka swojego, bo aborcja to matka zyje, ojciec żyje a najsłabsze, malutkie dziecko zabite, Tj odwaga, tj, bohaterstwo?
  Pamiętaj swoje Państwo, zawsze zadba o ,,niechciane" dziecko, a przyszłosć narodu to zwiększajaca się dzietnosć, to większa gwarancja istnienia kraju i narodu.
  Służby specjalne w całym swiecie w pierwszej kolejności wciągają na listy agentów gei, np; tak było za SB, gdzie od wojny 12 tys. księży chomo, wciągnięto na listy wspólpracowników SB, teczki ich zginęły, nazwiska wymazano.
  Gei, to choroba, takich ludzi powinno się leczyć, a za kulisowo pcha się takich ludzi do np; polityki, by nimi z tylnego siedzenia sterować.
  Wiem skąd pochodzi RB, Rymanów koło Krosna, jego brat skazany za działanie na szkodę spólek, a jego pracodwca obecnie siedzi w wiezieniu, to policjant, za działanie na szkodę skarbu państwa (przejety majatek, podobnie jak Kaczor) To nie ciekawe środowisko.
  Nikt dziś nie zrobi takiej kampanii bez wydania około 2 mln zł, skąd żródła finansowania? Ja jakbym miał tyle kasy zrobiłbym to o wiele lepiej.
  Obecnie wszystko co polityczne w Polsce jest kontrolowane, jak nie CIA, To mosad, bnd, MI5, troche kbg.
  Kuriozum to badania opini spolecznej w sprawie poparcia dla partii politycznych, gdzie RB jeszcze nie zarejestrowany a poparcie daja mu na poziomie 14%, to krowa sie smieje, robią z nas kogel mogel, uważaja nas za ciemny lud. Samo z siebie tak się robi??? Gdybym ja zwołał taki spęd, to nikt z kulawą nogą z mediów by się nie odezwal, a poparcie w sondażu dali by mi -5%.
  RB to już odbija, wczasy w zeszłym roku spędził w luksusowych hotelach w Afryce, odpoczywał jak król i był obsługiwany jak król. Pytam czy tak lewak postepuje??? Czy skrajny liberał.
  jestem przekonany, że to kolejna wydmuszka, a co się nachapie to jego i jego kochanków.
 • Nie tylko sodomita ale i antysemita !
  .
  Sodomita: " Jestem przerażony, gdy widzę jaki jest teraz stosunek do Żydów. Chciałbym, aby oni mogli cieszyć się takimi prawami jak wszyscy."

  Naturalnie ja też "Jestem przerażony, gdy widzę jaki jest teraz stosunek do Żydów." gdy widzę, gdy ich polscy niewolnicy stawiają im pomniki, n.p. o nazwie "Polin"

  - https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/62/Warszawa%2C_Muzeum_Historii_%C5%BByd%C3%B3w_Polskich_-_fotopolska.eu_%28331935%29.jpg/420px-Warszawa%2C_Muzeum_Historii_%C5%BByd%C3%B3w_Polskich_-_fotopolska.eu_%28331935%29.jpg

  i to za najróżniejsze zbrodnie wobec narodu polskiego

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Efrai

  tak głęboki jest już stopień upodlenia Polaków przez żydostwo w ich kraju. I ten sodomita postuluje, aby Żydów zepchnąć z piedestału i traktować jak choćby Polaków. Takiego losu jak Polaków może życzyć Żydom tylko sodomita-antysemita.
 • @Oscar 09:57:48
  Wakacje ,,zakochanej pary"  https://plejada.pl/zdjecia-gwiazd/robert-biedron-i-krzysztof-smiszek-na-wakacjach-gdzie-sie-bawia/n3cs9rt
 • @Oscar 11:14:46
  Ciota i ogier na wakacjach?  https://www.pudelek.pl/artykul/103474/robert_biedron_na_wakacjach_z_chlopakiem_foto/
 • @Wrzodak Z. 15:28:45
  pożyjemy zobaczymy.
  dla mnie to nowa opcja polityczna...
  a scena polityczna jest faktycznie zablokowana również barierą finansową...
  to celowe działanie antydemokratyczne.

  pożyjemy zobaczymy.. czy beton odda trochę przestrzeni "Wiośnie".
  KK już ostro atakuje...
 • @Wrzodak Z. 15:45:15
  .. nie interesuje mnie prywatne życie Biedronia anie twoje ani nikogo innego poza panienkami na które mam ochotę.
  U Biedronia interesuje mnie wyłącznie jego polityka, program, oraz skuteczność działania.
 • @Wrzodak Z. 15:47:17
  Ja jestem hetero, krytykuje mocno mafię żydowską.. ale jako mafię a nie żydów jako zwykłych ludzi.
  Moim zdaniem trzeba odróżniać te rzeczy.
  Motłoch nie odróżnia.. i po II wojnie światowej każdy Niemiec był bandytą a to nieprawda...podobnie jest z żydami...
  na użytek motłochu PIS i jego media robią propagandę że każdy ruski to komunista i bandyta...poza mafią żydowską (to patrioci oczywiście)..
  kontakt z ruskim to zdrada narodowa...

  To idiotyczne ale tak steruje się motłochem..(sianie nienawiści jako broń masowego rażenia)
  ja nie jestem motłoch..
 • @Oscar 09:41:27
  Biedroń racjonalny. Hmmm.

  Filtry nie wyłapują zanieczyszczeń gazowych jak CO2, a także SO2 i NOx, a tylko pyły. Są kotły np. fluidalne, gdzie po dodaniu wapienia wiązany jest SO2. Histeria związana ze smogiem to preludium do takich Biedronia zawołań.

  Mam pytanie do Kolegi: czyj interes bezpośrednio i pośrednio prezentuje Biedroń?
  1. Kto jest zainteresowany na dzisiaj zamknięciem polskich kopalń, które eksportują węgiel lub/i zasilają nim nasze elektrociepłownie?
  2. Kto jest zainteresowany na jutro pozostawieniem zasobów węgla w ziemi do czasu wejścia ekonomicznie opłacalnego wydobycia np. podziemnego zgazowywania węgla.
  3. Co będzie alternatywą dla węgla? Energia atomowa? Będziemy wtedy uzależnieni technologicznie, serwisowo i paliwowo (uran).
 • @tadman 16:40:34
  histeria.. jak pamiętam była już w USA, w Chinach, w NRF musiała być skoro pozamykali kopalnie kilkadziesiąt lat temu...
  myślę że podobnie kontrowersyjne problemy to kwestia szczepień (szkodzą czy chronią), globalnego ocieplenia (jest czy go nie ma..), fast foodów (dobre żarcie czy śmieciowe)...
  odpowiedzi zależą od przynależności do grupy interesów.

  Czyj interes prezentuje Biedroń ?
  Tu jest wiele opcji...
  - astmatyków, statystyków, Gazpromu, Niemców, mafii żydowskiej chcącej tanio kupić zamknięte kopalne..
  Komu się naraża zamykając kopalnie
  - górnikom i kooperantom (to gigantyczna mafia)

  Czym zastąpić węgiel ?
  Biedroń chyba tego nie powiedział.. a powinien... inaczej jego "oferta" jest bezwartościowa (opcje to gaz, atom, import.. hydroelektrownie w Polsce nie mają warunków).
 • @Oscar 16:34:20
  Przecież nigdzie nie napisałem, że jesteś ,,motłoch". Doceniam twoje poglądy, to twoja sprawa, ale ja mam prawo z tobą polemizować i odwrotnie.
 • @Wrzodak Z. 17:16:42
  nie ok.. też cenie sobie Twoje wpisy.
  pisząc motłoch miałem na myśli propagandę skierowaną to mniej wyrobionych odbiorców.
 • @Oscar 17:09:36
  Kiedyś za PRL-u jak ludzie palili w swoich domach węglem, przyjemnie było odetchnąć zapachem tego węgla, naprawdę ładny zapach, ani się nie kaszlało po tym oddychaniu ani nic się człekowi nie działo.
  Był to jednak węgiel tzw. kostka, wysokoenergetyczny a, że był tani ludzie takim palili.
  Teraz tego typu węgiel jest bardzo drogi, zatem ludzie palą czym popadnie i to powoduje zanieczyszczenia.
 • @Oscar 16:34:20
  Patrząc na p. Biedronia szerzej, ma on poparcie jakiś środowisk i stąd pieniądze ma na kampanię.
  Najpierw trzeba wiedzieć co to za środowiska, bo głoszenie programu takiego czy innego to sprawa najprostsza: naobiecywać wszystkiego co się da celując w odpowiedni elektorat.
 • @Oscar 17:09:36
  Skoro nie powiedział, jak przy innych pomysłach to są słówka wytrychy do serc matołów.
 • @tadman 17:55:42
  To są tylko zapowiedzi kierunków programowych.
  To nie Gomułka który przez 8 godzin potrafił przemawiać ze wszystkimi szczegółami.
  Na wiecach rzuca się hasła kierunkowe a w dokumentach dostępnych publicznie się te hasła pogłębia konkretyzuje.
  Trzeba oceniać i kierunki priorytetów oraz głębsze treści które za tymi priorytetami stoją.

  Czekamy na konkretne dokumenty programowe (a nie na ustawy jakich już w TV niektórzy idioci od Biedronia wymagali).
 • @Jan Twardowski 10:30:19
  "pozbawianiu KK majątku, którego ani PRL, ani III RP, ani tym bardziej Biedroń do tego posiadania nie dołożyli."
  Więc proszę rozwinąć w jaki sposób KK wszedł w posiadanie np. nieruchomości na terenie obecnej RP
  Oczywiście o braku opodatkowania z datków czy 99% upustach przy zakupie ziem też Wać Pan nie słyszał - co jest ewidentnymi DATKAMI ze skarbu Państwa czyli z kasy podatników RP
  Typowy skowyt sekciarza
 • @Jan Twardowski 10:30:19
  "NJ ma to do tego, że stanowi precedens, na który każdy się może powołać."
  W RP nie ma prawa precedensu - więc tym bardziej zaczerpniętego z innego kraju
 • @Hades 19:39:49
  ,,...Wać Pan nie słyszał?"
  Poprawna pisownia - ,,waćpan".
  Resztę przemilczę, ale tylko tym razem.
 • @Hades 19:41:22
  Gdybym pisal o prawie, to wspomnialbym o sądzie.
  Problem z tekstem pisanym?
 • @Oscar 18:13:42
  Możemy czekać, a w międzyczasie komentator glicek napisał o niemieckim śladzie u Biedronia, bo jego doradcą ds. europejskich jest Adam Traczyk. Sądząc po jego drodze zawodowej jest chyba ich człowiekiem i te zamykane kopalnie pięknie współgrają z tym co z takim przemysłem zrobili Niemcy.
  https://globallab.org.pl/tag/adam-traczyk/
 • @Oscar 11:14:46
  Szantaż "na geja" jest możliwy tylko wtedy gdy gej ukrywa że jest gejem i korzysta z uprzejmości "przyjaciół" tak jak Niesiołowski.
  Biedroń nie ukrywa swojej preferencji i w ten sposób nie można go szantażować.
  A mafia gejowska istnieje w KK w ramach mafii żydowskiej i jako struktura szantażowanych gejów których mafia trzyma na łańcuchu za ich preferencje... i wykorzystuje do swoich celów politycznych.
  Uważam że Biedroń nie należy do tej mafii (tam przynależność jest tajna)
  a członkowie udają hetero. bo gjejem już można być oficjalnie , szantaż teraz jest na pedofila a wszyscy w polityce umoczeni.
 • @Oscar 08:51:48
  Wystarczy już jednego pedała w Warszawie , w Ratuszu i jak oni mają być znaczącymi politykami w Polsce, to nie wróży nic dobrego!!! Polacy nie dadzą się nabrać na takie obiecanki bez pokrycia i tu pytanie: który pedał z dwóch ma lepiej? odpowiedż: ten z tyłu!
 • @zibi 09:37:13
  "Wystarczy już jednego pedała w Warszawie , w Ratuszu"
  JK nie urzęduje w ratuszu tylko na Nowogrodzkiej
 • @Jan Twardowski 22:04:02
  "Problem z tekstem pisanym?"
  Póki co nie będę Wać Pana (a mnie sie podoba łot tak) oceniał
 • @zibi 09:37:13
  "który pedał z dwóch ma lepiej? odpowiedż: ten z tyłu!"
  Hmmm. Tłumaczyło by to też dlaczego JK rządzi z tylnego rzędu

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930