Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 487 komentarzy

Wieści z Księżyca

Jan Twardowski - Komentowanie wydarzeń bieżących nie tylko z Księżyca

,,Zmiennicy" vs Konfederaci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Konfederacja - synonim slowa ,,trwoga".

   Często pada pytanie: ,,Konfederacja i co dalej?".
Jeżeli konfederatom uda się zbudować siłę polityczną, która pozyska społeczne poparcie, to odpowiedź może zabrzmieć - ,,Dalej Polska", bo dzisiaj Polsce do Polski dalej niż Kunta Kinte do Tel Avivu, choć Obamie to tak daleko nie było, ale to  trochę inne ,,Korzenie".
Wielce budującym jest to, że po raz pierwszy od 1989 roku, na polskiej scenie politycznej pojawiła się realna siła, mogąca być alternatywą dla okrągłostołowych biesiadników.
Mam pewne obawy, że powstanie Konfederacji jest faktem spóźnionym o dekadę, ale lepiej późno niż wcale, jednak pamiętać należy, że Okrągły Stół nie próżnuje w realizacji projektu ,,Polin".
  Odnoszę wrażenie, że mało kto zdaje sobie w Polsce sprawę z faktu, jak niewiele brakuje do finalizacji mienionego przedsięwzięcia, co sprawi, że Polska tuż po setnym jubileuszu odzyskania swojej niepodległości, utraci ją i nikt nie wie na jak długo. To nie jest czarnowidztwo, ani jakiś pesymizm, a jedynie wniosek wysnuty z obserwacji tego, co dzieje się dzisiaj w Polsce.
   Pozostawię wyrażanie swoich opinii na temat przyszłości Konfederacji i jej szans na odzyskanie Polski, skupiając się tym razem jedynie na tym, jaką panikę wśród POPiSu wzbudził ten projekt.
Cytując sułtana naszego kraju, powiem, że niezwykłą trwogą napawa jego samego jak i jego wezyrów powstanie Konfederacji, bo słowa ,,walić w Konfederację, czym się da" wystosowane do swoich wiernych, świadczą bardziej o biegunce wśród tego towarzystwa, niż o chęci przeciwstawienia się roszczeniom Żydów, z którymi POPiS jest nie tylko w komitywie, ale jestem skłonny podejrzewać, że jest autorem pomysłu zamiany roszczeniowej kwoty z trzydziestu na trzysta miliardów dolarów, co oznacza ni mniej, ni więcej jak tyle, że w przypadku pozyskania przez Żydow polskich aktywów tej wartosci, spowoduje zawłaszczenie polskiego terytorium przez wiadome czynniki.
   Kartel zarządzajacy dzisiaj naszym krajem nie poprzestal na produkcji ,,ruskich agentów", chrzcząc w ten sposób każdego, który ośmieli się mieć inne zdanie, albo swoje własne zdanie na temat stanu w jakim znajduje się Polska.
Ucisza się w bezpardonowy sposób niezależnych dziennikarzy i publicystów, skazując ich wyrokami (Marcin Rola), czy prześladując wszędzie tam, gdzie się pojawiają (Stanisław Michalkiewicz). Nic to przyjemnego dla samych prześladowanych, ale jest przy tym przepiękny widok obsranych po same pachy żydowskich bękartów zawiadujących naszym państwem.
   Ostatnio wyszedł z aresztu, przetrzymywany tam bez wyroku 1100, jak ktoś tu na Neonie wyliczył, Mateusz Piskorski, lider formacji ,,Zmiana".
Reakcja żydowskich jaczejek jest natychmiastowa i przytoczę tu tylko reakcję na Neonie. Otóż pojawia się post, nachalna, a zarazem prymitywna agitka, werbująca do partii ,,Zmiana", która to partia de facto nie istnieje, ale nie przeszkadza to jurgieltnikowi, nawoływać do pospolitego ruszenia pod wodzą pana Piskorskiego. Wątpię, aby pan Piskorski kiedykolwiek przeczytał ramotę jurgieltnika, multinikowego zresztą bywalca tego forum, ale gdyby to zrobił, to na własną prośbę wróciłby do aresztu i wątpię, abym przesadzał.
Głośniej jednak słychać tam bezpardonowe napierdalanie w Konfederację i jej liderów, niż bolszewicką agitację do rewolucji.
Ciekawy tylko jestem, dlaczego ten zuch znad Jordanu nie agituje na ,,zaprzyjaźnionym" z Neonem, swoim rodzimym portalu w barwach Polin, Niepoprawnych pl? Wszak tam więcej rewolucjonistów spod sierpa i młota.
Widać niebożę przejęte apelem sułtana.
   Zamieściłem pod tekstem komentarz, ale niestety jurgieltnik uznał ów za zbyt demaskujacy i nie opublikował go, ale nie ma to najmniejszego znaczenia. Uwagę należy zwrócić na to, w kim wzbudza entuzjazm wyrażany ,,piąteczkami" i peanami mieniona ramota.
Poza neonowymi twórcami judeochrześcijaństwa w Polsce, i niezbyt lotnych zwolennikach płaskiej ziemi, nikt i to jest bardzo budujące.

PS Wielce pożądanym jest, aby Konfederacji udzielało wsparcia stowarzyszenie ,,Marsz Niepodległości", które jest dzisiaj na etapie tworzenia Rot Marszu Niepodległości, które dają nadzieję, że informacja o tym, co w istocie dzieje się w Polsce, dotrze do wielu Polaków. 

KOMENTARZE

 • Autor
  Tytuł - miodzio. PiS to też "zmiennicy".
 • @miarka 23:50:54
  Tak, zmieniają, ale te zmiany tym razem mnie napawają trwogą, zwłaszcza te ,,dobre", czy może koszerne.
 • "Konfederacja"? ... BARSKA!!!
  Bardzo interesujący wpis. Wszyscy wiemy, że tylko "Konfederacja" nas wyzwoli. Do Konfederacji pan "karykaturalne szczęśćboże" Braun zaprasza hurtowo swoich "przyjaciół" z czasów "Solidarności", którzy w III RP zostali członkami PiSu. Przyjaciele pana Brauna (bez obaw, stawią się tłumnie na wezwanie) mają zapewne piękne katolickie rodowody i solidarnościowe certyfikaty niezłomnej woli służby narodowi polskiemu do swojego lub jego końca (sprowadzonego przy użyciu libertarianizmu skrzyżowanego z chrzcielnicą).
  W pakiecie ze słusznym sprzeciwem wobec żydowskich roszczeń, na którym lansowana jest "Konfederacja" mamy _KUPIĆ_ libertariańskich pajaców hodowanych na potrzeby likwidacji ruchu narodowego i nacjonalizmu w Polin przez Mikkego. Mamy _CHCIEĆ_ dać się nabrać na atrapę ruchu narodowego animowaną przez "dyżurnych katolików ad absurdum", których myślenie ekonomiczne dawno zostało _SKOLONIZOWANE_ przed _SAJANÓW_ zasianych z poprzednich _PRZEPOCZWARZEŃ_ konserwatywno-liberalnej sitwy.

  Bardzo mnie ciekawi, że Pana tekst jest promowany na stronie głównej, skąd wyparł tekst owego "multinikowego zresztą bywalca tego [neon24] forum", którego wpis https://ramenes.neon24.pl/post/148960,wiec-zmiana tak bardzo Pana poirytował, że poświęcił mu Pan połowę wpisu. Zapraszam do zdemaskowania wszystkich znanych Panu tożsamości pańskiego adwersarza, w przecinym razie Pana oskarżenie o wykorzystywanie wielu kont przez niego jest _CZCZYM POMÓWIENIEM_. Dziwię się, że ktoś z administratorów Neon24 był na tyle niefrasobliwy, by promować na stronie głównej tekst zawierający nieudowodnione oskarżenia, zorientowane wyłącznie na dyskredytowanie adwersarza.

  "Konfederacja" jest formacją bardzo niebezpieczną dla narodu polskiego, ponieważ _ZESPALA_ ważną kwestię _OBRONY INTERESÓW MATERIALNYCH NARODU_ z nonsensami ekonomicznymi (libertariańska religia wymyślona na potrzeby atomizacji narodów gojów tak, by działąjąca w porozumieniu _RASA PANÓW_ mogła ich metodami finansowymi obedrzeć ze wszystkiego - i to za zgodą obdzieranych - wszak "chcącemu nie dzieje się krzywda" [np. chcącemu nie zdechnąć z głodu robotnikowi nie dzieje się krzywda, gdy kapitalista daje mu za uczciwą pracę tylko tyle, by nie zdechł z głodu _póki jeszcze nie jest stary i schorowany_ czyli _NIEWYDAJNY_]). "Konfederacja" dodatkowo została sformowana z katolickich TALIBÓW pokroju Brauna i różnych dziwnych osób udających narodowców metodą "na TURBOkatolika". Skutkiem takiej _OSTENTACJI_ jest przepłoszenie trzeźwych Polaków (elektoratu i potencjalnych koalicjantów). Katolicyzm jest ślepą uliczką, z której _NIE MA DROGI DO POLSKOŚCI_, jest tylko droga do Watykanu lub _PSEUDO-POLITYCZNEJ KLAUNADY_.

  Mimo wszystko uważam, że dla elektoratu i działaczy "Zmiany" nie ma niestety innej drogi w tym sezonie wyborczym, jak niepożądany z punktu widzenia programowego sojusz z "Konfederacją".
 • @Światowid 00:12:12
  Nie warto dramatyzować.
  Ja chętnie poprę lepszą ocję, ale takiej nie ma i nie będzie w najbliższym czasie, jeżeli będzie kiedykolwiek.
  Proszę spróbować stworzyć coś lepszego, a wówczas oddam swój na lepszą opcję, bo gadać to wielu potrafi, ale żeby samemu coś zorganizować, to już nie bardzo.
  Konfederacja nie jest ciałem doskonałym, ale ma pewną cechę, która zaowocuje poparciem i jest to właśnie ta różnorodność środowisk ją tworzących. Poza tym jest jedyną alternatywa dla POPiSu, bowiem nikt przez trzydzieści lat nie potrafił takiej alternatywy stworzyć, więc pretensje można mieć tylko do siebie.
  Zmiana byłaby pożądanym elementem w Konfederacj, jak zresztą każda inna opcja będąca w opozycji do pookrągłostołowego kartelu.
  Przy mądrym podejsciu liderów poszczególnych frakcji Konfederacji, można stworzyć polityczny konglomerat, posiadający dużą siłę i na to liczę. Jeżeli natomiast Konfederacja zawiedzie, to jest po Polsce, a wówczas nawet Światowid nauczy się hebrajskiego.

  Szczęść Boże!
 • Zauważyłem nową modę polityczną.
  PIS gromadzi pod sobą tzw prawicę.
  PO gromadzi pod sobą tzw lewicę (fałszywą)
  Konfederacja gromadzi pod sobą pozostałe kanapy.

  Moim zdaniem to polecenie (zalecenie) odgórne mafijnego nadzorcy.
  Taką ma koncepcję kontynuacji ogłupiania Polaków.

  Mafia narobiła mnóstwo agenturalnych partyjek i teraz je łączy w bloki by je wprowadzić do UE.
  Zadziwia mnie umiejętna likwidacja SLD (Millera) kiedyś jedynej racjonalnej siły politycznej (poza Samoobroną).

  Wczoraj w TV kolejny film Sekielskiego nt śmierci Leppera.
  To też materiał wyborczy podobnie jak film o pedofilii w KK.
  Oba filmy to ataki na PIS.
  Sekielski pojawił się znikąd to ewidentna ręka (twarz) służb specjalnych.
  Pytanie czyich służb.
  Po kierunku ataków łatwo zgadnąć.

  Nasze życie polityczne, medialne, gospodarcze od 89r jest starannie reżyserowane przez "niewidzialną rękę" ..mafii żydowskiej.

  A wszystko to zawdzięczamy solidaruchom (zdrajcom w kierownictwie i milionom pożytecznych idiotów na dole) oraz KK z JPII na czele.
  Tolerowana w KK pedofilia była za JPII gwarantem lojalności klechów względem mafii żydowskiej. Wszystkie służby stosują tego rodzaju "naciski na współpracę i lojalność" a mafijne wręcz z upodobaniem.
 • Bardzo ciekawe są dwie sprawy.Pierwsza to ta jak ślicznie jest "chroniona" partia Wiosna pana Biedronia.
  Mało kto ja krytykuje, ośmiesza, poniża.W sondażach ma ponad 10%.To PASUJE, jest dobrze!!Wpasowała się w;" nowoczesne" oczekiwania lobby homo i sympatyków.
  Nikt ich nie ściga , nie wyciąga dziwnej przeszłości, nie przeszkadza zapowiedzi walki o adopcję dzieci przez homoseksualistów.To takie "postępowe i demokratyczne.Ciekawe, ciekawe.
  Czyli każdy brud dopuszczalny byle nie było "po katolicku".
  https://natemat.pl/256563,adopcja-dzieci-przez-pary-homoseksualne-w-programie-biedronia

  https://youtu.be/y8lMKryoHeY

  Oczywiście, wręcz rzuca się w oczy uświadamianie całkowicie "uśpionego" społeczeństwa przez liczne partie i "patriotów, na polskim rynku politycznym.
  Kiedy, więcej niż połowa narodu nie wie co to jest ustawa 447 i nie zna zagrożenia które niosą jej konsekwencje dla EGZYSTENCJI narodu i kraju, jak widać ŻADNA partyjka, nawet mała czy niezarejestrowana NIE otworzy gęby w tej sprawie.Gdzie protesty, petycje, ulotki dla ludu.
  NIIIII MAAAAAA!!Tylko pyszczyć i i szukać gdzie jeszcze można przysunąć Konfederacji!
  Gdzie protesty przeciwko banderyzacji i ukrainizacji Polski,przeciwko zalewaniu Polski imigrantami i uchodźcami???ograbianiu polskiego budżetu i "urządzanie" pasożytom "domku" na Ukrainie????gdzie protesty przeciwko zakazowi ekshumacji i godnych pochówków Polaków pomordowanych bestialsko przez UPA i ukraińskich chłopów na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej???
  Zaprawdę NIKT nie wie ,oprócz Ducha Świętego , CO zrobią Konfederaci, zakładamy że pójdą za swoimi hasłami które głoszą, wiedząc, że trochę ludzi im zaufało i patrzy im na ręce.Jeśli skrewią to będzie po nich, krótka kariera.
  Na razie to jedyna partia która otworzyła Polakom oczy na to CO NAM szyją waadze uzależnione w dziwny sposób od swoich panów i od spełniania ich życzeń zanim jeszcze pomyślą!nieważne jak i dlaczego to zrobiła, ważne ze Polacy zaczynają z lekka nawet rozróżniać KTO udaje fałszywego "pszyjaciela" i kłamstwo nie schodzi mu z gęby!
  Czy to w czymś pomoże i uratuje kraj i nas??NIE wiem , to się okaże, ale świadomość zagrożenia i zagrażającego to jest już dobry krok!
  Głosujmy na Konfederację... Mimo "katolstwa"Brauna,strasznej przeszłości seksualnej Liroya,przeszłych "występów Korwina,i nawiedzenia antyaborcyjnego Kai Godek,służenia w Armii Radzieckiej prof. Osadczego, służenia w WP Jakubiaka / jak wszyscy polscy biskupi żyjący na Ukrainie/...nie wiem co tam zawinił Zapałowski, Kulińska, ale zapewne coś im "patrioci" wynajdą.
  Reszta partii i ich liderzy są jak wiemy IDEALNI, robieni na gotowo!!Cud!!

  Wiele osób m.in ja... ma takie czy inne zastrzeżenia do liderów Konfederacji / ostatnio miała też lady Mosbacher i Katz/, no to musimy szukać idealnych liderów bez skazy ..w innych partiach bo jak wiadomo czasu mamy mnóstwo!!W międzyczasie się zajmujmy tematami zastępczymi.


  https://pbs.twimg.com/media/D63_9aFXYAAbL7m.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/D6ynuMNWkAAXB5x.jpg
  Imigranci.
  https://pbs.twimg.com/media/D6yoTJ_XYAATrSa.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/D65a-lwWwAAHuL0.jpg
 • @trojanka 08:39:23
  Dziękuję za uzupelnienie, do ktorego dodam tylko, że jeżeli lady Mosbacher i pan Katz walą w Konfederację, to oznacza to tyle, że ta formacja stanowi dla nich i ich nadwiślańskich kolaborantów zagrożenie i że warto zainwestować w Konfederację.
  Ja też nie wiem jaki będzie skutek powstania tej siły politycznej i na ile okaże się ona POLSKA, ale tymczasem są jedyną alternatywą.
  Dziękuję i pozdrawiam!
 • Lista 2613 nieruchomości, z których chce wysiedlić Polaków Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego
  https://t.co/kKlVZGzeeo
 • Głosy "ludu na z sieci nt zalewu imigrantów
  W odpowiedzi do to @maniomanio3339@EwaLTylkoPytam i jeszcze 2 osób
  Ależ my już go mamy.
  Samotny spacer kobiety wieczorem w Warszawie jest już tylko miłym wspomnieniem
 • @trojanka 09:36:32
  Miałem wczoraj przyjemność jechać pociągiem z Rzeszowa do Przemyśla. Jak z Lwowa do Kijowa. Cały wagon Ukraińców.
  Spotkałem kumpla, który mówi mi:
  "Kamil w Niemczech. Ja też się zastanawiam czy wyjechać. Agata by chciała"
  Obaj mgr. inżynierowie budownictwa.
  Miód i cukier.
  3 odpowiedzi 6 podanych dalej 35 polubionych
  Odpowiedz 3 Podaj dalej 6 Polub 35

  W odpowiedzi do @Kowalsk69979646
  Polska zaczyna przypominać Ukraine. Tego nie było jeszcze kilka lat temu. Dosłownie wszędzie Ukraińcy no i do tego masa ciemnoskórych.

  1 odpowiedź 7 podanych dalej 20 polubionych
  Odpowiedz 1 Podaj dalej 7 Polub 20

  W odpowiedzi do @maniomanio3339 @Ika_SS6
  Byłem w Warszawie na #stop447 to jest DRAMAT !!! To nie ta Polska ! Nie o taką Polske walczyli nasi Przodkowie-BOHATERZY ! Zostaliśmy sprzedani za rządów PO-PIS
  zes tr Mbalawerder
 • @Oscar 07:56:01
  "Wczoraj w TV kolejny film Sekielskiego nt śmierci Leppera.
  To też materiał wyborczy podobnie jak film o pedofilii w KK."

  Bzdura - a w zasadzie dwie bzdury:
  - film o śmierci Leppera jest dość stary i to była tylko powtórka
  - jeśli chodzi o dokument o pedofilii to w takiej tematyce nie ma co czekać na "po wyborach" bo czas to.... to być może ochronione choćby jedno złamane życie wykorzystanego dziecka - bo jakoś w tej całej nagonce o czasie wyświetlenia nikt nie wspomniał tego co być może dało się nią uniknąć - a być może dało
 • @Oscar 07:56:01
  W odniesieniu do Twoich spostrzeżeń zapytam, co zatem robić, na kogo liczyć (wiem, wiem, na siebie zawsze) i z kim wiązać swoje nadzieje?
  Ja postanowiłem zaufać Konfederacji, choć nie wiem jak to wszystko się skończy, a wierzę że się nie skończy. Wierzę, że uda się dotrzeć do świadomości Polaków i przedstawić im sytuację w jakiej znajduje się Polska.
  Na temat SLD to mam takie zdanie, że tapartia umarła wraz z Oleksym. Miller to marny polityk, a poza tym SLD jest nierozłącznym elementem magdalenkowego dealu.

  Sekielski to klasyczny zadaniowiec kupiony za szekle. Gostek znikąd, jak zauważasz, który ukończył jedynie technikum budowlane i nie wiem, czy zdał choć maturę. Taki to z niego ,,dziennikarz".
  Nie widziałem filmu o Lepperze, ale z pewnością jest on wyprzedzającą akcją przed wydaniem książki przez Sumlińskiego, którą wcześniej zapowiedział. Powstaje ona przy współpracy z agentem ABW, który infiltrował Leppera osobiście i na ktorego zlecenie montowano Lepperowi podsłuchy.
  Ja tylko przypomne jeden szczegół sprzed ,,samobójstwa" Leppera.
  Poprzez Sakiewicza zabiegał on przed śmiercia o spotkanie z Kaczynskim.
  Doszlo do spotkania Leppera z Sakiewiczem, podczas ktorego Lepper mial przekazac jakieś materiały, ktorych posiadanie uznal za zagrozenie dla siebie. Logika podpowiada, że nie obciążaly one wg Leppera PiSu, bo przecież nie chciałby on ich oddać temu, kogo obciażają.
  Oficjalnie do przekazania materiałów nie doszlo, a nie bawem po spotkaniu z Sakiewiczem, Andrzej Lepper popelnia samobójstwo.
  W mojej opinii materiały zostały przekazane, ale Lepper w swojej naiwności uważał, że PO i PiS to antagonistyczne w stosunku do siebie ugrupowania. Lepper nie wywodził się ze środowiska okrągłostołowców i nie biesiadował w Magdalence, więc uległ złudzeniu, że PiS i PO to są dwa różne ugrupowania, co przypłacił życiem.

  Że całe polskie życie publiczne, polityczne i gospodarcze jest sterowane przez żydowską mafię, to nie jest dla mnie jaks sensacja. Przy okrągłym stole zaledwie 8, czy 9 osób było narodowości polskie, a cala reszta to nie byli Rosjanie, dajmy na to.
  To wówczas zrodził się polski nowotwór, ktorego markerami są PiS, PO i SLD po zmianach nazw i ze wszystkimi swoimi przystawkami.

  Problem pedofilii w Kosciele jest zapewne problemem dużym, ale nie jest to problem rozmiarów przedstawianych nam przez media, które manipulują ludźmi.
  Kościół powstał na krzyżu i na przestrzeni dwóch mileniów nikt nie potrafił go zniszczyć, nawet Żydzi. Dlaczego zatem dzisial miałby ulec?
  Kościół to nie tylko Watykan i hierarchowie, bo Kościół to przede wszystkim Chrystus i ludzie.
  Ci, którzy dzisiaj walczą z Kosciołem w tak zajadły sposób, to nie są żadni ateiści, a jedynie najemne, antyklerykalne surwysyny, którzy nawet nie wiedzą z czym walczą. Dla takiego Biedronia religia jest cuchnace dupsko jego ,,żony", zatem co on znaczy w obliczu religii?
  Kończąc dodam, że wszyscy księża-pedofile przedstawieni w filmie Sekielskiego to TW.
  Może Doda nie jest najlepszym autorytetem, ale to od niej uslyszalem madre zdanie: ,,To nie księża są pedofilami, to pedofile są księżmi".

  Pozdrawiam!
 • Polska niepodległa?
  "Polska tuż po setnym jubileuszu odzyskania swojej niepodległości, utraci ją i nikt nie wie na jak długo"

  Aby "coś" stracić to najpierw trzeba TO MIEĆ
  A póki co Polska żadnej niepodległości NIE POSIADA
  Póki co Polska to Watykańska Kolonia a nie samodzielne niepodległe Państwo
 • W tzw. demonkraturze
  albo się siedzi (Piskorski) albo bryluje się przed kamerami (czapa Konfederacji).
  Wniosek?
  Najbardziej dzieci diabła cieszą się wtedy - kiedy tubylcy maja ich za idiotów.
 • @Hades 09:47:50
  Problem z tekstem pisanym, to niepokojace zjawisko.
  Ja nigdzie nie napisałem, że Polska posiada niepodległość, a wspomniałem jedynie o setnym jubileuszu odzyskania przez Polskę w 1918 roku niepodległości po 123 latach niewoli.
  Myślisz jak Duda i cała reszta tej wesołej kompanii.
  Kolonią Polska jest, owszem, ale Izraela i USA, w mniejszym stopniu Niemiec i to jest dużo większy problem niż Watykan.
 • @Jan Twardowski 09:46:07
  "Poprzez Sakiewicza zabiegał on przed śmiercia o spotkanie z Kaczynskim.
  Doszlo do spotkania Leppera z Sakiewiczem, podczas ktorego Lepper mial przekazac jakieś materiały, ktorych posiadanie uznal za zagrozenie dla siebie."

  Z tego co ja pamiętam to nie Lepper spotkał się z Sakiewiczem tylko jakiś jeszcze jeden pośrednik a jako powód spotkania Lepper-kaczelnik Lepper motywował tym że powie kto dal cynk w "aferze gruntowej"
  Wiadomo że prawdziwy temat spotkania byłby inny ale dziwne jest że kaczelnik nie chciał się spotkać aby poznać szczegóły spalenia kulminacyjnego momentu dochodzenia - moim zdaniem nie zrobił tego bo znal PRAWDZIWY powód chęci spotkania
 • @Jan Twardowski 09:46:07
  "Kościół to nie tylko Watykan i hierarchowie, bo Kościół to przede wszystkim Chrystus i ludzie."
  Należy oddzielić od siebie wszystko co zostało wyżej wymienione"
  - wiara to jedno
  - Watykan to drugie
  - KK a w zasadzie Kościół Watykański w Polsce to trzecie
  - a wierni to czwarte
  I nie zawsze jedno, drugie, trzecie i czwarte idą ze sobą w parze
  Bywają w różnych konfiguracjach, lecz od dawien dawna nie wszystkie na raz
 • @Jan Twardowski 09:57:45
  "Myślisz jak Duda i cała reszta tej wesołej kompanii.
  Kolonią Polska jest, owszem, ale Izraela i USA, w mniejszym stopniu Niemiec i to jest dużo większy problem niż Watykan."
  - 1 PUDŁO
  - 2 - jeszcze większe PUDŁO
  Polska to Watykańska Kolonia - a z kim w danej chwili "bardziej" współpracuje to już inna kwestia
 • Zachęcam wszystkich Konfederatów do wysłuchania :
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=oHYTWFxjEVQ

  A tutaj to jest juz perełka w postaci wypowiedzi JKM-a o lasach
  https://www.youtube.com/watch?v=B7QUQiT-pyc&feature=youtu.be
 • @Hades 10:01:50
  Nieprawda, Lepper spotkal się z Sakiewiczem.
  Kaczyński nie spotkał się z Lepperem bowiem PO i PiS to pierwiastki tego samego konglomeratu.
 • @Jan Paweł 10:14:10
  Kamienie jak widzę juz nazbierane.Trzeb tez oceniać mentorów panie Janie Pawle!!nawet jesli mają chlubne karty w swojej przeszłosci!
  https://wmeritum.pl/leszek-bubel-w-ukladzie-material-fundacji-lexnostra/84906
 • @Jan Paweł 10:14:10
  Bubel całkowicie zdyskredytował Konfederację.
  Miałem podobne wrażenie ale nie grzebie po życiorysach jak Bubel.. więc to było tylko wrażenia na podstawie oceny psychologii wypowiedzi.
  Jednym słowem zbierania przedstawicieli najróżniejszych agentur a może tylko jednej.
 • @trojanka 10:24:14
  Ciekawe informacje o Bublu uwiarygodniające jego filmy i teksty.
  Bubel po prostu demaskuje twarze "najjaśniejszej"
  Skąd Bubel to wszystko wie ? Mówi że sam szuka , czyta, śledzi...
  ale jako "dobrze żyjący" ze służbami PRLu zapewne korzysta z ich pomocy a może i inicjatywy.

  To bardzo pożyteczna praca... nie powinnyśmy dawać się okłamywać złotoustym "guru" polityki podstawianym Polakom przez wrogie Polsce służby.
  Cieszy też że w Polsce są jakieś struktury podziemne które robią taką dobrą robotę...czyli demaskują różnych "przebierańców", "polakóf", z pozmienianymi nazwiskami.

  Dla mnie Bubel robi bardzo dobrą robotę.
  Pozytywnie weryfikuje Bubla nagonka na niego w mainstreamowych mediach i dziesiątki procesów w których musiał się bronić.
  Wiadomo kto organizuje takie nagonki i takie lawinowe oskarżenia..
  Lepper przechodził przez tą samą pralkę pamiętacie ?

  To czy Bubla kimś w rodzaju "Leppera" choć politycznie i intelektualnie mniejszego formatu.
 • @Oscar 17:46:14
  Znaczy jak na Bubla są nagonki to znaczy że jest wiarygodny, jak na Konfederacje sa nagonki znaczy "uwiarygadniają ich", Ciekawe "rozróżnianie.
  Dla mnie ktoś, kto korzysta z każdego systemu pasie się na jednym i drugim i ciągnie z niego frukta jest raczej cwaniakiem niż wiarygodnym.
  Ps CO BUBEL robi w sprawie JUST447 i ogólnie "odżydzania" Polski obecnie jak nam grozi najgorsze???
  Chodziła plota, ze robi na Mossad??prawda czy nie???
 • @trojanka 20:45:31
  Bubel od lat ma koncesję na antysemityzm. Pozostaje pytanie, przed jaką bezpieka kuca.?
 • dobra robota 5*
  Wydaje mi się jednak że NIKT nie wyłoży kasy strategicznej bo z góry wiadomo , ze ma przesrane i umoczy na 100% plus odstrzelony łeb .
  Jedynie może startować reklamowo by uwiarygodnić własną obecnością okupacyjną wolność nieśmiertelnego Narodu Polskiego .


  pozdrowił

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930