Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 487 komentarzy

Wieści z Księżyca

Jan Twardowski - Komentowanie wydarzeń bieżących nie tylko z Księżyca

Powyborcza mizeria

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kogo jeszcze kupi PiS?

   Analizując wyniki wyborów do europarlamentu w Polsce, można odnieść wrażenie, że większość polskich wyborców to kompletni debile i takie opinie pojawiają się dość często wśród osób rozczarowanych tymi wynikami. Osobiście popełniłem jeden komentarz, w którym nazwałem Polaków debilami, za co chciałbym ich przeprosić. Moja niefortunna opinia wynikała ze zbędnych emocji towarzyszących wspomnianym wyborom oraz z bezkrytycznego uogólnienia.
Nie można nazwać Polaków debilami z racji tego, że oddali swój głos na POPiSowskich popaprańców, bowiem jednak nie wszyscy uprawnieni obywatele poszli do urn, choć frekwencja tym razem była zaskakująco wysoka i to po pierwsze. Po drugie zaś, większość wyborców głosujących na magdalenkowych szubrawców, nie zdaje sobie w najmniejszym stopniu sprawy z faktu na kogo głosuje. Ci natomiast, którzy posiadają taką świadomość, to nie są debile, ale zwykłe kanalie, jak i wszyscy sygnatariusze magdalenkowego kontraktu (czyt. PO i PiS).
Podwyższona frekwencja wyborcza w stosunku do poprzednich wyborow europarlamentarnych wynika li tylko z tego, że PiSowi udało się kupić część społeczeństa, doprowadzając w ten sposób do procentowego wzrostu poparcia tych zaprzańców.
Odruch wdzięczności wyrażony oddaniem głosu na PiS, nie czyni z kogoś postaci świadomej tego, w czym bierze udział, a zorientowani wiedzą, że chodzi tu o przejęcie terytorium państwa polskiego przez gangsterskie organizacje rodem z ,,Holocaust Industry".
   Wynik wyborczy jaki zaobserwowaliśmy ostatnio, śwadczy tylko o jednym, o tym mianowicie, że nasze społeczeństwo jest delikatnie mówiąc, niedoinformowane i nie posiada żadnego rozeznania w rzeczywistości go otaczającej.
Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że pomiędzy Polską, a Zachodem istnieje niestety ogromna przepaść technologiczna, a także to, iż polska prowincja pozostaje zacofana w stosunku do prowincji w krajach zachodnich.
W takim UK np, siedemdziesięcialetnia staruszka podjeżdżająca nowym modelem marki jakiegoś samochodu do bankomatu, z najnowszym modelem iPhone'a, nie jest żadnym zjawiskiem. Internet w największej nawet dziurze jest standardem i rzecz w tym, że wszyscy tym internetem potrafią się posługiwać. U nas niestety starsze pokolenie stanowi nikły procent użytkowników internetu.
Dzisiaj informacja zawarta jest w internecie, a nie w TVP, w TVN, w GW, w sakiewiczowni, czy u sióstr Karnowskich, a ogromna część Polaków skazana jest na te właśnie media, nie zdając sobie sprawy, że wszystko to stanowi skonsolidowaną całość tej samej tuby propagandowej. Te właśnie czynniki sprawiają, że wybory charakteryzują się takimi, a nie innymi wynikami.
   Języczkiem uwagi w minionych wyborach jest wynik Konfederacji, ugrupowania, które zawiązało się tuż przed wyborami i które może nie zanotowało spektakularnego wyniku wyborczego, to jednak zaistniało na polskiej scenie politycznej i trudno będzie je usunąć z obiegu naczelnikowi. Trudność polegać będzie na tym, że Konfederacja jest w opozycji do POPiSu, czego nie można powiedzieć o Kukiz15, która to partia popełniła ten sam błąd co LPR i Samoobrona, wchodząc w bezmyślną koalicje z PiS po to tylko, aby dać się naczelnikowi zdemontować, bo co można powiedzieć o blisko dwudziestoprocentowym poparciu podczas wyborów poprzednich i dzisiejszych notowaniach, które nie pozwoliły kukizowcom przekroczyć progu wyborczego. Mało kto ptrafi zmarnować tak olbrzymi potencjał jak również mało kto potrafi demontować polityczną opozycję, tak jak prezes Kaczyński.
W mojej opinii Kukiz byl figurantem wytypowanym do skanalizowania niezdecydowanego, ale czynnego elektoratu, który następnie zostanie przejęty przez PiS.
   Bardzo ciekawym zjawiskiem jest to, że PiS pomimo tak niskiej frekwencji Kukiza, już dzisiaj proponuje mu koalicję po jesiennych wyborach. Przestanie być to dziwnym, gdy zauważymy, że jeśli Kukiz15 zniknęło praktycznie ze sceny politycznej, to jednak pozostaje do zagospodarowania elektorat.
Nie wiem czy ktoś ponownie zaufa Kukizowi, ale wiem, że przejęcie choć części tego elektoratu, będzie solidnym wzmocnieniem procentowym dla opcji przejmującej ten elektorat, a wśród potencjalnych udziałowców dostrzegam jedynie PiS i Konfederację.
Kukiz nie zaprezentował żadnego, racjonalnego programu politycznego, a jego osobisty udział w obalaniu legalnego prezydenta Ukrainy stawia go w jednym szeregu z PiSem i PO.
Prezesowa biegunka wynika z tego, że jedynym realnym zagrożeniem planu wprowadzenia tylko dwóch partii (magdalenkowych) do sejmu jest Konfederacja, z którą w przypadku uzyskania przez tą formację wyniku wyborczego, wprowadzającego Konfederatow do sejmu, PiS będzie musiało się liczyć, a przypomnę, że tylko Konfederacja podniosła temat roszczeń żydowskich, a kukizowe POPiSki w tym zakresie, to po prostu ściema, bo wiemy czym skończyła się próba procedowania kukizowego projektu ustawy dotyczącej roszczeń.
   Plan Kaczyńskiego polegający na wprowadzeniu do sejmu tylko dwóch, magdalenkowych partii jest doskonały, bowiem w przypadku jego zrealizowania, władza PiSu trwać będzie na wieki wieków amen. Przeszkodą w realizacji tego przebiegłego przedsięwsięcia na dzień dzisiejszy są konfederaci.
W kalkulacjach Kaczyńskiego wejście do parlamentu biedroniowych niebożęt nawet jest pożądane, bowiem nie zagrażają one realizacji przeistoczenia Polski w Polin, a ewentualne wejście Konfederacji, te plany może pokrzyżować i tu już nie chodzi o parlamentarną matematykę, ale o uświadomienie społeczeństwu faktu, że Polska stoi na progu unicestwienia jej w kategorii państwa, gdyż każde wystąpienie na sejmowej mównicy poszłoby w eter i nawet dziadkowie i babcie usłyszeliby o żydowskich roszczeniach i planach POPiSowych kanalii.
   Warto odnotować przy okazji wyborów parlamentarnych postwę pogrobowców nieboszczki PZPR. Do prawdy nie wiem, co kierowało tymi debilami (tym razem bez przeprosin), że tak mocno zaangażowali się oni w wybory do eurokołchozu?
Tu chyba ponownie wzięła górę przebiegłość Kaczyńskiego, który wystawiając Szydło na listy wyborcze, wzbudził zryw w Cimoszewiczu, Belce, czy Millerze.
Niepowtarzalnym precedensem w Europie stał się fakt, że mandat poselski w kołchozie otrzymało aż sześciu byłych premierów RP, sprowadzając tym samym ten urząd do poziomu klapy od szamba.
O ile komuchy w wyborach do eurokołchozu nie stanowią konkurencji dla Kaczyńskiego, o tyle ich ewentualne wejście do sejmu mogłoby skomplikować sytuację, ale tylko w zakresie rządzenia, gdyż roszczeniowcy pozostaliby spokojni o swój interes. Żydzi wysłali komuchów na ich zasłużone emerytury do Brukseli, czyszcząc tym samym przedpole prezesowi do realizacji ustawy 447.
   Reasumując, Konfederacja musi się skupić na stworzeniu elektoratu na prowincji spośród osób pozostającymi do tej pory biernymi lub neutralnymi, jak kto woli. Poza tym należy zmobilizować młodzież do wzięcia udziału w wyborach jesiennych, bo to w niej Konfederacja posiada najwięcej zwolenników, ale młodzież okazała się zbyt leniwa, aby czynnie wziąć udzial w wyborach europarlamentarnych. Pozostaje do przejęcia część elektoratu Kukiza, ale i znacząca dla Konfederacji część elektoratu PiS.

 

 

 

KOMENTARZE

 • 5*
  5 przybita, chociaż dodam jednak coś od siebie

  1- co do nowych technologii u ludzi starszych w naszym kraju niby pełna zgoda, lecz Autor pominął pewną kwestię:

  - Kościoły Watykańskie

  U nas w kraju "ONE" robią robotę mediów społecznościowych i wszelakich informacji dla osób starszych w kwestii światopoglądu oraz ukierunkowania na kogo mają głosować
  Gdyby nie agitacja Kościelna i Toruńska uważam że nawet takie przekupstwo pieniężne jakie teraz ma miejsce nie dało by takich wyników jakie obecnie ma rządzący odłam układu magdalenkowego

  2- konfederacja
  Konfederacja dla wielu jest nie do strawienia ze względu na głównie 3 osoby:
  - kaja "skrobanka"
  - miki - chłop inteligentny ale czasami jak coś pierd...nie to głowa pęka
  - brown - po pierwsze sekciarz katol a nie tylko wierzący, a po drugie bardziej nadaje się do opowiadania opowieści przy ognisku niż do krótkiej rzeczowej debaty czy odpowiedzi na pytania

  I ze względu na powyższe nie mają w obecnej formule mojego głosu - i nie tylko mojego co pokazały ostanie dni i prawdę mówiąc dużo więcej im nie wróżę

  3- Wiosna
  Dla wielu nie pasuje to co mówią i dla mniejszej ilości ludzi ale jednak nie tyle sam lider co jego preferencje sexualne (co jest śmieszne parząc na wyznawców PIS'u)

  - z pewnością są ANTY PISowi a jakikolwiek sojusz z kaczelnikiem nie wchodzi w rachubę
  - są za pełnymi prawami kobiet za czym ja jestem
  - są za odsunięciem ideologii i opowieści Watykańskich ze szkół za czym też od dawna jestem i za czym jest większość rodziców choć nie każdy mówi to oficjalnie ze względu na to jak Polacy są "ukierunkowani/wytresowani" przez nich od stuleci

  Odejście od węgla - jeszcze długo nam nie grozi bo sami takich kroków nie podejmą gdyż większości ku temu mieć z pewnoącią nie będą

  Związki partnerskie - z góry są niby głośno odrzucane choć nikt nie wie na czym miały by polegać
  Jako wspólnota majątkowa, prawa do informacji niejawnych czy danych wrażliwych, możliwość załatwienia wszelakich spraw urzędowych... jak najbardziej TAK

  Adopcja - NIE - ale nigdy poza ich przeciwnikami bezpośrednio od nich o tym nie słyszałem. To takie samo puste wycie jak PISowców że Sędziowie zabiorą ludziom 500+
  A nawet gdyby - to nie ma na to opcji bo matematyka sejmowa na to nie pozwoli

  Niestety ale na chwilę obecną jedynym 100% hamulcowym PISowskiej destrukcji Państwa będzie Wiosna
  Konfederacja też by w jakimś stopniu była lecz uważam że nie wejdzie do obory na Wiejskiej - el'kaczendante się o to dodatkowo postara
  (chociaż tak samo może być z Wiosną - za Biedronia już się wzięli pomawiając go, i aby nie mógł się bronić "anonimowy samobójca" zawinął całe akta sądowe)

  Każdy ma swoje zdanie, poglądy, upodobania...
  Ale i tak każdy głos przeciw magdalekowemu układowi się liczy
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:49:01
  Panie Wojtas!
  Eufemizm ,,debil" w stosunku do Pana, pozostaje tylko eufemizmem.
  Proszę nie dokazywać, bo po prostu zbanuję.
  Cierpisz Pan na megalomanię, jak niebożę Bolek.
 • @
  Nie ma na kogo głosować w obecnej chwili. Magdalenkowo- pedalsko-żydokatolicki motłoch rwie się do rządzenia. Nie ma ludzi by dbali tylko i wyłącznie o dobro Polski.
 • @Jan Twardowski 15:04:10
  A zbanuj mnie, ach zbanuj!!!
 • @Mazjan 16:37:30
  Esta locura sólo apresurará su fin. Tak raczej jest gdy pycha idzie przed racją stanu . Autorowi 5* Salut .
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:22:39
  Zatem paptki.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:22:39
  Ech ty pomidorowy kłamczuszku. Ciekawe rzeczy o tobie ludzie piszą, pajacu.
  Husky to twoj pies?

  http://1do10.blogspot.com/2014/01/wojtas-kamca-i-manipulator-czyli.html
 • @Jan Twardowski 20:25:48
  Tak czy owak, dla dobra Ojczyzny wszystkie tego typu osobniki jak te biorące udział w tajnych spotkaniach, Juden, aspołeczne i bezmózgie katoliki pozbawione pierwiastka aryjskiego oraz pozostały motłoch muszą zostać wysłani do Sanatorium.
  http://nke21.neon24.pl/post/148983,jasiek-pierwszy-pacjent-sanatorium
 • R.Winnicki | Czy Ruch Narodowy podbije USA?
  https://youtu.be/d4iYG4PVv7A

  PS." Tą razą"pan Magierowski nie będzie mógł mieszać w głowach Polonii, bo siedzi opluty w Tel Awiwie czy Jerosolimie!!
  Jak z tym dalej żyć???
 • @Dariusz Piast Nowak 12:12:18
  "pierwiastek aryjski" mnie rozbawił. A pisze facet, który pewnie nie byłby w stanie sprawdzić swoich korzeni?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930