Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 487 komentarzy

Wieści z Księżyca

Jan Twardowski - Komentowanie wydarzeń bieżących nie tylko z Księżyca

Agitka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska, czy Polin - oto jest pytanie.

   Argumenty przemawiające za głosowaniem na PiS, przedstawione będą bez jakiejś rangi pierszeństwa z uwagi na ich znaczenie, czy choćby chronologię i nie będą to oczywiście wszystkie argumenty, a jest ich znacznie więcej, jednak niniejszy tekst jest zaledwie blogowym wpisem zatem nie może byc jakąś encyklopedyczną pozycją.

BRZOZA

   Historia wyjaśniania zależności drzew w stosunku do lotów samolotów odrzutowych obchodziła niedawno swoje dziewiąte urodziny, a zdmuchnięcie płomyczków świeczek na urodzinowym torcie i niekoniecznie to ostatnie, sprawiło, że raczej mieliśmy do czynienia z pogrzebem jakichkolwiek prób wyjaśnienia pamiętnego wydarzenia na podsmoleńskim lotnisku.
Owszem, powołano wiele komisji, które zatrudniały najwyższej klasy światowych ekspertów z dzin takich jak awionika, dendrologia, meteorologia, materiały wybuchowe, czy w końcu medycyna sądowa.
I co - zapytam?
Otóż nic. Do dzisiaj nie wiemy, co w istocie wydzarzyło się na Siewiernym. Nie wiemy, kto ponosi odpowiedzialność za niewątpliwą tragedię. Nie wiemy także, dlaczego NATO nie podjęło żadnych czynności, które pozwoliłyby na ustalenie okoliczności śmierci wszystkich członków sztabu jednej z armii wchodzącej w skład sojuszu. Nie znamy przyczyn i okoliczności zgonów ludzi, którzy w jakiś sposób byli powiązani z tym, co wydzarzyło się 10 kwietnia 2010 r, ale już po tej dacie. Pomimo zapewnień zarówno Kaczyńskiego jak i Macierewicza, nie wiemy nic na temat tego, co wydarzylo się tamtego feralnego dnia i potem.

ET CONSORTES

   Tutaj ponownie mamy do czynienia z powoływaniem komisji śledczych, które miały doprowadzić do wskazania winnych wszelkich afer, których uczestnikiem był rząd pana Tuska.
Choć afer było o wiele więcej niż komisji, to i tak te, w stosunku do których te komisje powołano, nigdy nie zostały wyjaśnione, a o ukaraniu winnych mowy być nie może gdyż podtytuł brzmi jak brzmi.
Pominę tu aferę Amber Gold i zapytam jedynie, dlaczego pani Hanna Gronkiewicz Waltz nie siedzi w zakładzie penitencjarnym, a miast tego bryluje na brukselskich salonach, racząc się kawką w europarlamentarnej kafejce z panami Jakim i Cimoszewiczem?
Jakiekolwiek dochodzenie sprawiedliwości w kwestii przestępczej działalności HGW jest po prostu niemożliwe gdyż ta pani jest dzisiaj chroniona europejskim immunitetem, ale czy obecny rząd nie miał i nie ma żadnych środków na to, aby pociągnąć panią Waltz do odpowiedzialności karnej?
Odpowiedź jest jednoznaczna - nie chce mieć.

CMENTARZ SAMOBÓJCÓW

Grzegorz Michniewicz - szef kancelarii Donalda Tuska.

Andrzej Lepper - przed śmiercią zabiegał o spotkanie z J. Kaczyńskim. Ginie niedługo po tym, jak spotkał się z Sakiewiczem, któremu miał przekazać istotne materiały, których posiadanie zagrażalo jego życiu.

Gen. Sławomir Petelicki - twórca jednostki specjalnej GROM.

Dariusz Szpineta - kwestionowal oficjalne ustalenia w sprawie Smoleńska.

Chor. Remigiusz Muś - twierdził, że na Siewiernym słyszal dwie eksplozje poprzedzające katastrofę rzadowego samolotu.

Lista jest dłuższa, ale nie wszystkie z osób popełniły "samobójstwo" ginąc w wypadkach samochodowych, czy będąc poćwiartowanymi przez syna piłą motorową.
   Wojciech Sumliński w jednej ze swoich książek przedstawia niezbite dowody na to, że Andrzej Lepper został zamordowany.
Inny dziennikarz śledczy, któremu sławy przysprzyl film "Tylko nie mów nikomu", pan Sekielski, postanowił obalić teorię swojego kolegi po fachu, podążając tropem przedstawionych w książce faktów.
Sponsorem śledztwa byla Gazeta Wyborcza, bo to przed jej redaktorem Sekielski wyznaje - "Sumliński ma niestety rację. Andrzej Lepper został zamordowany."
   Sumliński w jednym z wywiadow udzielonych mediom, komentuje rozmowy z osobami z bliskiego kręgu J. Kaczyńskiego, odnosnie jego książki "Niebezpieczne związki Donalda Tuska", w której przedstawia fakty na to, że pan Tusk dopuścił się wielu przestępstw kryminalnych, za które powinien ponieść odpowiedzialność karną. Autor pyta, dlaczego Tusk nie został pociągnięty do odpowiedzialności za swoją przestępcza działalność. Kuriozalna odpowiedź jego rozmówców powala z nóg. Twierdzą oni, że państwo jest za słabe, aby dokonywać rozliczeń na tym poziomie.
Zapytam więc, czy państwo w ogóle istnieje, biorąc pod uwagę, iż podstawowym obowiązkiem państwa jako instytucji, jest ochrona jego obywateli. Zatem jak państwo ich chroni, nie podejmując żadnych prób w kwestii wyjaśnienia okoliczności śmierci Andrzeja Leppera, gen. Sławomira Petelickiego, czy też innych osób z "cmentarza samobójców"?

EKSTERYTORIALNOŚĆ OŚWIĘCIMIA I WOLNE MIASTO GDAŃSK

   14 sierpnia tego roku odbył się "Marsz Życia Polaków i Polonii w Auschwitz". Organizatorem owego marszu był pan Witold Gadowski, który z sobie tylko znanych przyczyn nazywa polski Oświęcim niemiecką nazwą Auschwitz.
Polakom nie trzeba tłumaczyć, że ludobójstwa w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu dokonywali Niemcy, dopuszczając się tej zbrodni na Polakach, Rosjanach, Cyganach, czy Żydach. Być może, że pan Gadowski, używając niemieckiej nazwy polskiego miasta, chciał zaakcentować fakt, iż zbrodnia była dziełem Niemców, ale co chciał zaakcentować, godząc się na to, że ów marsz odbył się bez polskiej flagi narodowej, bowiem ani jeden z jego uczestników naszej flagi nie posiadał?
Media głównego nurtu nie uczestniczyły w tym wydarzeniu, ani go nie komentowały.
Oglądałem relację z marszu w Mediach Narodowych, podczas której prowadzący redaktor poinformował łaskawie, że był oficjalny zakaz eksponowania polskiej flagi. Obserwując marsz udało mi się dostrzec tylko jednego uczestnika, który owinął się flagą Polski. Zaznaczę tu, że całe to zdarzenie miało miejsce podczas przemarszu ulicami Oświęcimia, a nie na terenie obozu zagłady, gdzie kolejnego dnia łaskawie zezwolono na flagi, ale pod warunkiem, że drzewce zostaną wymienione na plastikowe substytuty.
Wiemy kto jest dyrektorem w muzeum oświęcimskim i rząd już zdążył przyzwyczaić Polaków do panoszenia się w nim obcych i wrogich Polsce sił, ale kto mi powie, na jakiej podstawie prawnej zabroniono Polakom posiadania polskich flag podczas przemarszu w polskim mieście Oświęcim? Czym kierowały się polskie organa władzy, dokonując takiego zakazu i czym kierowal się Gadowski, ulegając temu zakazowi?
Złamanie jakiegoś prawnego zakazu niesie za sobą określone konsekwencje, a jakie konsekwencje mogłyby być wyciągnięte w stosunku do kogoś, kto postanowił przejść się ulicami polskiego miasta, niosąc flagę w swoich własnych barwach narodowych?
Pytanie - dlaczego pisowskie władze zabroniły eksponowania Polakom swojej narodowości i dlaczego Gadowski świadomie przystał na tak niecne działanie?
Niech każdy sam udzieli sobie odpowiedzi na to pytanie.
   Niech każdy z Państwa odpowie sobie na pytania:
- Kto jest prezydentem miasta Poznań?
- Kto jest prezydentem miasta Toruń?
- Kto jest prezydentem miasta Szczecin?
- Kto jest prezydentem miasta Rzeszów?
Udało się komuś z Państwa odpowiedzieć sobie bez żadnych problemów na powyższe pytania?
Teraz pytanie, na które z pewnością każdy z Państwa odpowie bezbłędnie:
- Kto jest prezydentem miasta Gdańsk?
Brak problemów z odpowiedzią na to pytanie wynika z tego, że nazwisko pani Dulkiewicz jest eksponowane w mediach z częstotliwością, która nie pozwoli go nie dostrzec. Jednak nie o samą panią Dulkiewicz tu chodzi, a o Gdańsk, którego status prawny nie jest do dzisiaj uregulowany, a fakt, że stanowi on terytorium Polski na podstawie ustaleń jałtańskich i poczdamskich, o niczym nie świadczy. Biorąc pod uwagę chęć utworzenia ze Szczecina metropolii polsko - niemieckiej, albo niemiecko - polskiej bardziej, daje w tej kwestii wiele do myślenia.
PiS miało znakomitą okazję do politycznej utylizacji pani Dulkiewicz podczas ostatnich wyborów na stanowisko prezydenta Gdańska, gdzie zostało ewidentnie złamane prawo wyborcze przez nią. Sprawa rozstrzygnęła się w sądzie najwyższym, który dał pani Dulkiewicz czas na korektę swojej bezprawnej działalności kilka dni. W praktyce wygląda to tak, jakby zatrzymanego, pijanego kierowcę, sprawdzać alkomatem po kilku dniach właśnie.
Dlaczego rząd nie wykorzystał okazji usunięcia Dulkiewicz ze sceny politynej mając ku temu podstawy prawne?
To pytanie także niech pozostanie w kategorii retorycznych.

ZIEMIA OBIECANA

   Główny atut PiS, ktory pozwoli zagłosować Polakom na tę partię, czyli realizacja przekształcenia Polski w Polin.
   Amerykańska ustawa 447 JUST nie jest jakimś zaskakującym elementem w procesie wywłaszczenia Polski z jej dóbr na kwotę 360 miliardów dolarów.
To co mnie zaskakuje, to wzrost kwoty żydowskich roszczeń o równe 300 miliardow na przestrzeni bodaj czterech lat zaledwie, bo w 2015 roku roszczenia opiewały na 60 miliardów.
Temu tematowi poświęcono wiele uwagi i wiele opracowań, ale nigdy w kontekscie takiej eksplozji kwoty, ktorej żadają od nas jakieś szemrane organizacje żydowskie.
   Sama kwestia roszczeń jest chyba największym przekrętem finansowym w historii świata. Kradzieży takiej kwoty nie sposób jest dokonać bez zaangażowania sił, które mają decydujący wpływ na światową rzeczywistość i stąd udział w tym niecnym procederze Stanów Zjednoczonych. Integralną częścią całej akcji wyliczonej na likwidację państwa polskiego jest zainstalowanie w Polsce żydowskiej instytucji finansowej JP Morgan Chase & Co. przez pana Morawieckiego. Przeprowadzenie kradzieży na takim piziomie nie jest możliwe bez "profesjonalnej" obsługi finansowej, a taką gwarantuje wspomniany "bank".
Ta krótka wzmianka o zamachu na Polskę z pewnoscią nie wyczerpie całego tematu. Moim zamiarem jest upowszechnienie pytania, skąd się wzięło 300 dodatkowych miliardow w stosunku do pierwotnych sześćdziesięciu?
Uważam, że holokaust industry zaspokoi się kwotą pierwotną, a pozostałe 300 miliardow to obsługa finansowa całego procesu, uwzględniająca honoraria senatorów i kongresmenów z USA, a reszta to "roszczenia" POPiSu, który zwietrzył okazję do okradzenia Polski, a tym samym do jej likwidacji, bowiem przejmując polskie aktywa szacowane na resztę kwoty po odliczeniu kosztów i należności dla holocaust industry, ktoś stanie się właścicielem Polski i czy bedą to Żydzi z Izraela? Po części tak, czego zwiastunem jest pan Daniels, ale posiadaczami "akcji", staną się też ci, o których Geremek mówił: " My już tu jesteśmy".

A teraz do urn , Rodacy. Tylko PiS nas wyzwoli! 

KOMENTARZE

 • Autor
  Notka wisi 2,5h a jeszcze żaden pisiorski troll nie pofatygował się ze swoimi mundrościami. Nawet Szanowny Wojtas milczy. Czyżby nawet jemu zabrakło argumentów?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:37:24
  Z faktami, czyli z dobrą agitacją trudno jest dyskutować. Wojtas, o ile dobrze pamiętam, ma u mnie bana za zbytnie dokazywania pod jednym z moich wpisów i ku jego świadomości dodam tylko, że dopóty, dopóki jego, a zarazem moje pokolenie nie wymrze, w Polsce nie ma szans na zmiany.
  Wojtas jest fajny w swojej infantylności i naiwności zarazem. Chciałby zbudować cywilizację, na podwaliny której wybrał gówniany fundament. Polska nie istnieje w historii światowej, oprócz może podręczników do lekcji historii w Polsce z czasów tzw. komuny, a jeśli istnieje, to tylko ta Polską, która mordowała Żydów podczas swojego niebytu, czyli w okresie okupacji niemieckiej.
  Polska ma szansę na wskrzeszenie dopiero wówczas, gdy młode pokolenie zacznie decydować o jej przyszłości. Obserwując wszystko doszedłem do wniosku, że tylko pokolenie nie skażone dobą komuny w Polsce, dobą Solidarności, czy dobą neomarksizmu kultywowanego przez POPiS, może cokolwiek zadziałać w kwestii odrodzenia się Polski. Nie będzie to proste po wychowaniu przez POPiS gatunku polskiego pasożyda zdanego na garnuszek "opiekuńczego" państwa (vide stalinowska przemowa prezia w Lublinie).
  Póki co, to skazani jesteśmy na Polin, niestety.
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @Jan Twardowski 17:19:28
  Za tekst dałem 5*, ale za pański komentarz nie mógłbym dać takiej noty.

  Odnośnie katastrofy smoleńskiej
  Kilka lat temu W.Putin w publicznej wypowiedzi stwierdził, że Rosja zwróci Polsce wrak samolotu, gdy strona polska zakończy śledztwo. Jak widać strona polska zakończyć śledztwa nie może (?).
  ______________________________________

  1. "Wojtas jest fajny w swojej infantylności i naiwności zarazem. Chciałby zbudować cywilizację, na podwaliny której wybrał gówniany fundament. Polska nie istnieje w historii światowej (...)"

  To akurat jest bez znaczenia, bo cywilizację tworzymy dla siebie, a nie dla świata, światu nic do tego. Błąd autora CP leży gdzie indziej. Otóż twierdzi on, że w jego CP Polakiem będzie ten, kto zadeklaruje chęć tworzenia CP (przyjmie jej wartości), czyli Polska dla każdego, od Żyda, Eskimosa po pigmejów z nad Amazonki, wystarczy tylko deklaracja. Kościół jako element obcy wypada z CP, ale już Jezus z jego naukami nie koniecznie, one mają współtworzyć wartości cywilizacyjne - tylko jak K.Wojtasowi wychodzi z tego cywilizacja polska a nie żydowska, tego nie rozumiem.

  2. "Polska ma szansę na wskrzeszenie dopiero wówczas, gdy młode pokolenie zacznie decydować o jej przyszłości."

  Ładne zdanie, ale co na prawdę to znaczy?
  Bez wiedzy i doświadczenia przodków, bez odbudowy narodowej świadomości (młodzi oderwani od korzenie jej nie odbudują) nie zaistnieje polska Polska.
  Ważne są wszystkie doświadczenia, te z okresu PRL (w Polsce nigdy nie było komuny), także te z "Solidarności".
  Nie bardzo wiem, co to takiego neomarksizm, w dodatku kultywowany przez PiS -? Poza tym nie wszystko, co pisał Marks należy odrzucić.

  3. "polski pasożyd zdanego na garnuszek "opiekuńczego" państwa"

  III RP jest państwem opiekuńczym -? Pierwsze słyszę, chyba że względem Kościoła i Żydów - to tak, ale nie Polaków.
 • @Rzeczpospolita 18:40:30
  Szanowny Panie!
  Oczywiście, że strona polska zakończyć śledztwa nie może, bowiem nie chce tego śledztwa zakończyć, po tym jak władze się przekonaly o tym, że trzeba brać siły na zamiary.
  Putin gdyby chciał, to calą sprawę dotyczącą Smoleńska, wyjaśniłby wszystkim jednym, a może dwoma zdaniami, ale też nie chce, choć sił u niego więcej niż u naszych idiotów.
  W najbliższej przyszłości należy się spodziewać wzmożenia kontaktów w kwestii smoleńskiej, czego przykładem niech będzie ostatnie spotkanie Czaputowicza z Ławrowem, ale nic nigdy z tego nie wyniknie poza wzajemną kurtuazją. 
  Jakiekolwiek próby wyjaśnienia tego, co zdarzyło się na Siewiernym, spłyną na tym, czy Oswald strzelał do Kennedy'ego, czy nie. 
  Pan jak uważa, strzelał, czy nie?
  Niezależnie od pańskiej odpowiedzi (nie wymagam), pozostaje pytanie, kto Kennedy'ego faktycznie zabił, a na to pytanie nie jest Pan w stanie odpowiedzieć, chyba, że stwierdzi Pan, iż to NWO stało za tym. Nie analagią zdaje się Panu zabójstwo Sikorskiego?
  Sikorski był wcześniej, ale Aldo Moro później i co, tego ostatniego zabili chłopcy z Czerwonych Brygad? To chyba tak samo, jak stwierdzić, że za WTC stał Bin Laden, prawda?

  AD1. Oczywiście, że cywilizację tworzymy dla siebie, a nie dla świata i na szczęśćie wśród młodego pokolenia (wbrew pozorom) jest więcej zwolenjików takiej teorii. To młode pokolenie jest bardziej za cywilizacją polską, niż pan Wojtas np, ale na taki stan rzeczy nakłada się to, że nie jest ono skażone wirusem komuny (chodzi mi bardziej o okres w naszej historii, a nie o to, czy mieliśmy w Polsce komunizm, czy jedynie socjalizm), ani wirusem Solidarności, pokłosiem działania której była Magdalenka. Nie chcę tu być źle zrozumianym i zaznaczę, że z ideą tej prawdziwej Solidarności, za działalność w której wielu ludzi straciło zdrowie, a także życie, utożsamiam się w pełni, ale proszę mi wymienić solidarucha z dzisiejszych elit, który wylądował na wózku inwalidzkim, albo dostąpił trwałego uszczerbku na zdrowiu w związku ze swoją działalnością w Solidarności. Wałęsa? Kaczyński? Niesiołowski? Michnik?
  Dopiero ktoś, dla kogo wymienione indywidua przestana stanowić jakąkolwiek skalę wartości, będzie w stanie zacząć wszystko od nowa.
  Nie trzeba przy tym zakładać, że młode pokolenie jest oderwane od swojej tożsamości narodowej. Polska żyje pomimo wszystko i jej tradycja i kultura są nadal przekazywane i pięlęgnowane.
  Z Pigmejami i całą resztą wraca Pan do I i II RP i ja nie mam nic przeciwko temu, że to Polska byla prekursorem w zakresie istnienia multikulturowego państwa, ale rzeczywiście, iż wówczas każdy musiał zaakceptować warunki, jakie stawiało mu państwo polskie. Takie warunki akceptowali również Żydzi zamieszkujący nasz kraj przed wojną i dopiero dzisiaj nasze państwo nie stawia żadnych warunków ku temu, aby ktoś mógł mienić się Polakiem. Weźmy dla przykładu Żydów, czy Ukraińców. Im się należy to, co Polakom tylko z racji tego, że oni sami tak twierdzą, albo z racji tego, że Polska jest członkiem eurokołchozu.
  Myślę, że jakieś 90% moich poglądów zbiega się z pańskimi, ale są też różnice.
  Nawet tutaj (Neon24) łatwo Pan dostrzeże, iż coraz więcej ludzi będących katolikami, odcina się od hirarchów KK, a żeby to bardziej zobrazować, to odcina się od tego, co odpierdalają Dziwisz, Nycz, Rydzyk, a także sam Franciszek.Zatem Kościół Katolicki, to nie tylko hierachowie i bujające się jak pod ścianą płaczu pisiory na spędzie u Rydzyka. KK to pomimo wszystko fundament europejskiej, chrześcijańskiej, a przy tym i polskiej cywilizacji. Polecałbym trochę rozgraniczyć KK od działań POPiSu i neomarksistowskiej swołoczy. 
  Już kiedyś nadmieniłem, że największym wrogiem ZSRR nie były USA, ale była nim Rosja i tak samo jest dzisiaj z neomarksistowskim lewactwem. Ich największym wrogiem nie są jacyś prawicowcy, ale największym zagrożeniem dla nich jest KK, z czego doskonale ta swołocz zdaje sobie sprawę i to za ich przyczyną KK dzisiaj wygląda tak, jak wygląda. Konkludując, to POPiS ponosi niemniejszą odpowiedzialnośc za rozwałkę i degradację KK niż powojenny system w Polsce, a wg mnie nawet większą.
  Wie Pan, że dzisiaj w Polsce żyje zaledwie 27 milionów Polaków? Kto za tym stoi, Hitler, czy POPiSowa swołocz rządząca Polską od 1989 roku? Czy PiS w jakikolwiek sposób próbuje realizować swoje obietnice o zakazie aborcji? Nie, ale kontynuuje za to eksport Polaków na Zachód, a banialuki typu "wracajcie', to dla chorych umysłowo są.
  Ilu ubylo na tej przestrzeni czasu, proszę samemu sobie odpowiedzieć.

  AD2. W odpowiedzi pisze Pan o odbudowie narodowej świadomości. 
  Niemożliwe jest jej odbudowanie przez kogoś, kto choć w minimalnym stopniu utożsamiał się z systemem panującym w Polsce po II WŚ. Nie ma najmniejszego znaczenia, czy był to komunizm, czy socjalizm. Kwaśniewskie, Kaczyńskie, Michniki, Czarneckie, Niesiołowskie, to produkty tamtego systemu, skażone jego zbrodniczym pierwiastkiem.
  Ja się zgadzam z tym, że aby zbudować od nowa naszą cywilizację, potrzebne są wszystkie doświadczenia. Geniuszem w tym zakresie okazał się Putin, który doprowadził Rosję do światowej potęgi w tak krótkim czasie, łącząc w jeden, spójny konglomerat osiągnięcia Rosji carskiej, bolszewickiej, stalinowskiej i póżniejszej. 
  My nie mamy takich polityków. W dniu dzisiejszym to wygląda tak, w dużym uproszczeniu oczywiście, że sanacja (POPiS) napierdala się z endecją (szczątki zdrowomyślącego społeczeństwa).
  Ktoś powinien też tych młodych infekować pierwiastkiem patriotyzmu, ale kto? 
  Proszę obiektywnie spojrzeć na polskie środowiska polityczne, akademickie i intelektualne. Co Pan widzi?
  Neomarksizm, o którym Pan mówi, że mało wie, to nic innego jak otwarcie najdłuższego tunelu w Szwajcarii, a przede wszystkim ci, którzy brali udział w tej satanistycznej orgii, jak również wszystko to, co dzisiaj nas otacza, ze szczególnym wskazaniem na UE.
  Sam marksizm natomiast, nic nie ma sobie pozytywnego. Zbrodnicza, totalitarna ideologia, a jeżeli Pan widzi w niej coś pozytywnego, to proszę mi wskazać te pozytywy.
 • @ Autor
  Od Jaśka do Jana leci 5*

  Ukłony
 • @ Autor
  "Chor. Remigiusz Muś - twierdził, że na Siewiernym słyszal dwie eksplozje poprzedzające katastrofę rzadowego samolotu."

  Niech Mu ziemia lekką będzie.

  Ale my nie możemy zakładać nic ponadto, że on to powiedział.
  Ani, że to były eksplozje, ani że był to samolot rządowy, ani jakikolwiek inny.
  Trzeba pozbierać fakty, a tego nie sposób zrobić pominąwszy kwestię "śniegu" i Petraeusa, na co zwrócił uwagę G. Braun. A to może oznaczać, że szczątki samolotu zostały rozłożone co najmniej 5 dni przed "katastrofą"....
  A wtedy wszystko wygląda inaczej.
 • @Jan Twardowski 21:01:12
  "czy Oswald strzelał do Kennedy'ego, czy nie.
  Pan jak uważa, strzelał, czy nie?"

  Jasne że strzelał, ale z tyłu. Nawet strzały dosięgły JFK, ale go tylko zraniły. Śmiertelny strzał padł z przodu. Strzelców było zatem co najmniej dwóch.
  A kto za nimi stał? JFK zadarł z FED, CIA i Izraelem. Więc inaczej skończyć nie mógł...
  "Śledztwo" ujawniło natomiast jak struktury władz w USA są przeżarte przez "deep state" i kompletnie zamazało prawdziwe przyczyny śmierci JFK.
 • @Jasiek 03:58:22
  Ja nic niesugeruję, ponadto, że po Smoleńsku nastąpiła seria zgonów osób, ktore w jakiś sposób były powiązane ze Smoleńskiem.
  Chcę jedynie wsjazać na to, że tej sprawy nikt nie wyjaśni w w najblizszych dwóch stuleciach.

  Pozdrawia!
 • @Jasiek 04:04:54
  Tu sprawa ma się podobnie. Nie ma wszak oficjalnych oswiadczen, że strzelców bylo dwóch. Informacyjny chaos, czyli dezinformacja dominuje w takich sprawach.
  Zwykły czlowiek skazany jest na to, co zasugerują mu media. Owszem, są tacy, ktorzy mają swoje własne, niezależne zdanie, ale mainstream i tak wygrywa.

  Pzdr

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930